Ta oferta pracy jest nieaktualna od 152 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Rekrutacji pracowników ze Wschodu

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 22.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BEETSMA sp. z o.o.

    Beetsma jest firmą należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk. Jesteśmy Zespołem Specjalistów, który od ponad 10 lat świadczy usługi krajowego i międzynarodowego pośrednictwa pracy. Od początku działalności staramy się realizować wizję marki Przyjaznej i takiej, która jest Blisko swoich pracowników. Oprócz budowania relacji biznesowych, nieustannie powiększamy wokół siebie społeczność, do której zapraszamy także Ciebie. Wiemy, że to Ludzie są największą wartością tej firmy. Wierzymy w nich i ich kompetencje. Cenimy ich pracę i zaangażowanie. To dzięki nim nieustannie się Rozwijamy. Nasza Firma to przede wszystkim ludzie. Bez nich, cele, które zdobywamy każdego dnia, nie byłyby osiągalne.
    Beetsma - Twoje miejsce pracy.

    Miejsce pracy: Wrocław

    Oferujemy:

    • Pełną wyzwań, samodzielną pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu,
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Wynagrodzenie na poziomie 3500 - 4500 zł brutto,
    • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, bilety do kina, teatru itp.).

    Zakres obowiązków:

    • Realizacja procesów rekrutacyjnych dla naszych Klientów i dbanie o ich terminowość,
    • Odpowiedzialność za proces legalizacji pobytu obcokrajowców w Polsce,
    • Nadzór nad dokumentacją pracowniczą, pomoc w zakwaterowaniu, organizacja transportu, itd.,
    • Budowanie długotrwałych relacji Kandydatami.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w rekrutacji pracowników z rynków wschodnich,
    • Umiejętność prowadzenia aktywnej rekrutacji za pośrednictwem social media - mile widziana,
    • Znajomość procedur zatrudniania obcokrajowców na terenie Polski,
    • Biegła znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego,
    • Znajomość języka polskiego pozwalająca na swobodną komunikację.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Beetsma Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu przy ul. Traugutta 46/48 (Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.