Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds rekrutacji

RADMOT Sp. z o. o. Sp. K.

  • Radom

    Radom, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów na stanowiska produkcyjne i biurowe w naszej branży CNC

  • Samodzielne i całościowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych

  • Selekcja i weryfikacja aplikacji

  • Prowadzenie spotkań rekrutacyjnych

  • Budowanie relacji z kandydatami i dbanie o ich pozytywne doświadczenia z procesu rekrutacji

  • Udział w tworzeniu i usprawnianiu procesu rekrutacji , kreowanie nowych rozwiązań rekrutacyjnych

  • Wsparcie działań employer brandingowych zewnętrznych i wewnętrznych

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych

  • Wykształcenie wyższe

  • Praktyczna znajomość pozyskiwania kandydatów

  • Determinacja w dążeniu do celu

  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych

  • Samodzielność w działaniu oraz bardzo dobrą organizację pracy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Elastyczne godziny pracy

  • Pracę w niekorporacyjnym środowisku, w którym możesz mieć wpływ na sposób funkcjonowania firmy

  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych

  • Przejrzyste zasady wynagrodzenia;

  • Benefity m.in. pakiet zdrowotny, ubezpieczenie, naukę języka obcego;

  • Pracę w zgranym zespole i w przyjaznej atmosferze;

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy doświadczonego Rekrutera.

Szukamy osoby z pasją, która pomoże nam zbudować profesjonalny proces rekrutacji

Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

Miejsce pracy: Wola Gutowska / Jedlińsk

Przewiń do profilu firmy

Dołącz do nas! Wyślij swoje CV i krótki list motywacyjny.

W tytule maila wpisz "Rekruter". W razie pytań skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 48 321 49 55. Prosimy o umieszczenie na dokumentach klauzuli.