Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rekrutacji / Recruitment Specialist

Nowodworski Estates

Stanisława Żółkiewskiego 17a

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe prowadzenie rekrutacji i on boardingu nowych pracowników,

  • wyszukiwanie, pozyskiwanie i wdrażanie utalentowanych i energicznych kandydatów na stanowiska wszystkich szczebli,

  • współpraca z managerami w zakresie prowadzonych procesów - proaktywne wspieracie i rekomendacja rozwiązań,

  • współpraca z portalami i pozyskiwanie kandydatów metodami bezpośrednimi (LinkedIn),

  • rozwijanie i wdrażanie nowych narzędzi rekrutacyjnych,

  • prowadzenie projektów HR w obszarach: rekrutacja, onboarding, offboarding, employer branding,

  • branie udziału w wydarzeniach promocyjnych: targach pracy, spotkaniach ze studentami,

  • wdrażanie kultury feedbacku.

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych od sourcingu po zatrudnienie (mile widziane doświadczenie w rekrutacji sprzedawców/handlowców),

  • wyższe wykształcenie - preferowane z zakresu HR, zarządzania personelem, psychologii (lub w trakcie studiów),

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

  • elastyczność i doskonała organizacja własnej pracy,

  • bardzo dobra umiejętność prezentacji,

  • odwaga w podejściu do zadań,

  • umiejętność wykorzystania narzędzi sourcingowych (np. LinkedIn Recruiter),

  • dokładność i umiejętność zwracania uwagi na szczegóły,

  • umiejętność krytycznej oceny i formułowania jednoznacznych wniosków,

  • przynajmniej dobra znajomość języka angielskiego,

  • pozytywne myślenie w stylu “impossible is nothing”.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B, umowę zlecenie lub umowę o pracę

  • szerokie możliwości rozwoju

  • profesjonalny sprzęt i narzędzia pracy

  • zajęcia z języka angielskiego

  • prywatną opiekę medyczną

  • pakiet sportowo-benefitowy "MEDICOVER SPORT"

  • pracę w najlepszym biurze nieruchomości w Polsce według Otodom

  • eventy integracyjne

  • komfortowe biuro w centrum miasta

  • elastyczne godziny pracy

  • pracę nad silną marką

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • szkolenia menedżerskie

  • fizjoterapia w biurze

  • szafa odświeżająca ubrania

Jesteśmy najlepszą agencją nieruchomości w Polsce wg Otodom. Naszym celem jest zbudowanie największej firmy pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w kraju. Jesteśmy obecni na rynku od 10 lat, a nasz zespół tworzy 250 ambitnych specjalistów. Nasze oddziały mieszczą się w Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Gliwicach, Poznaniu, Katowicach, Radomiu, Lublinie, Rzeszowie i we Wrocławiu. Nasza praca polega na sprzedawaniu, wynajmowaniu i zarządzaniu nieruchomościami. Pracując w dziale Operacyjno-Technicznym w Nowodworski Estates będziesz dostarczać narzędzia niezbędne do pracy agentom nieruchomości i całemu zespołowi back office.

Jak pracujemy?

Pracujemy zespołowo, bo wierzymy, że każdy wnosi do projektów niepowtarzalną wartość. Zawsze wychodzimy z założenia, że jeśli zadbamy o naszych współpracowników, to oni zadbają o klientów. Innowacyjne rozwiązania zawsze były naszą mocną stroną – realizujemy wyjątkowe pomysły, tworząc dla klientów korzyści, które dotąd nie były dostępne w branży. Dlatego jako firma aktywnie wspieramy naszych współpracowników, gwarantując im najlepsze środowisko do pracy. A przede wszystkim pracujemy pełni pasji, bo kochamy nieruchomości i czujemy się odpowiedzialni za spełnianie potrzeb mieszkaniowych Polaków.

Przewiń do profilu firmy

Co mówią o nas nasi menadżerowie?

  • "Każdy dzień to nowe wyzwania. Trzeba wcielać się w różne role i wciąż zdobywać nową wiedzę. Dzięki temu mogę się rozwijać i praca nigdy mi się nie znudzi." Dyrektor Działu Szkoleń Marcin

  • "Nowodworski Estates to przede wszystkim wspaniali, zaangażowani ludzie z którymi mam przyjemność pracować i od których każdego dnia mogę wiele się nauczyć." HR Specjalista Natalia