Specjalista ds. rekrutacji -

Opieka-MyCare24 LTD SKO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Zgorzelec, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma z branży opiekuńczej poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Specjalista ds. rekrutacji

Zadania:

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych (redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń, preselekcja i selekcja aplikacji, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych, administracja bazą aplikacji),
  • weryfikacja znajomości języka niemieckiego pośród kandydatów aplikujących na oferty pracy
  • aktywne pozyskiwanie kandydatów
  • pozostałe zadania administracyjno-biurowe

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (szczególnie pakiet MS Office)
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • doskonała organizacja pracy
  • orientacja na rozwój i samodoskonalenie
  • poczucie humoru

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • pracę na samodzielnym stanowisku umożliwiającą rozwój kompetencji zawodowych
  • dobre wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • karnet Multisport
Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV oraz listu motywacyjnego klikając przycisk APLIKUJ.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy