Oferta pracy

Specjalista ds. rekrutacji (rekruter)

BNI Poland Sp. z o. o.

  • Chłodna 51, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Chłodna 51

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzeniem procesów rekrutacyjnych end-to-end, w tym także poszukiwania kandydatów metodą Direct Search;

  • badanie i analizowanie rynku pod kątem dostępności najlepszych kandydatów;

  • proponowanie nowych rozwiązań i optymalizacja aktualnych procesów;

  • ścisła współpraca z Top Managementem;

  • dbanie o Candidate Experience w trakcie całego procesu rekrutacji.

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Specjalisty ds. rekrutacji w dużej dynamicznie rozwijającej się organizacji lub Rekrutera w Agencji Rekrutacyjnej (mile widziana branża finansowa);

  • doświadczenie w pracy z Zarządem i Top Managementem;

  • umiejętność skutecznej rekrutacji i poszukiwania kandydatów z wykorzystaniem różnorodnych kanałów;

  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji z menedżerami oraz elastycznego dopasowania działań do zmieniających się potrzeb biznesowych;

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, w tym umiejętność skutecznego dialogu na różnych poziomach organizacji;

  • proaktywność, samodzielność, dynamizm w działaniu i dobra organizacja pracy,

  • referencje od poprzednich pracodawców.

To oferujemy

  • stanowisko z jasno określonymi celami, umożliwiające rozwój kompetencji w międzynarodowym środowisku biznesowym,

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i prezentowanych kompetencji,

  • dopasowane do roli narzędzia pracy,

  • współpracę na podstawie kontraktu B2B lub UoP,

  • dodatkowe benefity: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie nauki języków obcych,

  • nieograniczone możliwości rozwoju: dostęp do szkoleń, platformy e-learningowej BNI University, firmowej biblioteki oraz mentorów i ekspertów BNI,

  • komfortową przestrzeń biurową w centrum miasta.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników