Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. rekrutacji

  • Rybnik, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

SCG MED Sp. z o.o.

Agencja Pracy SCG (KRAZ 7276) jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się Agencji Pośrednictwa Pracy w Polsce, która ma zasięg międzynarodowy. W związku z obecnymi i planowanymi projektami rekrutacyjnymi szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Rybnik
Region: śląskie

Obowiązki:

  •  prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji kandydatów
  •  pomoc w tworzeniu harmonogramu realizacji projektów rekrutacyjnych
  •  przygotowywanie i publikacja ogłoszeń o pracę oraz selekcja napływających aplikacji
  •  budowanie profili osobowościowych
  •  systematyczne zamieszczanie ofert pracy oraz ich efektywne pozycjonowanie
  •  dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

  •  znajomość obsługi komputera oraz poruszania się w środowisku internetowym
  •  samodzielność i dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność pracy w zespole
  •  dbanie o relację z klientami
  •  administracja i praca z wewnętrznym systemem

Oferujemy:

  • umowę o pracę (cały etat)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • bardzo dobrą atmosferę współpracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV, listu motywacyjnego, szczegółowy opis przebiegu kariery zawodowej klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się