Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. rekrutacji

  • Rybnik, śląskie
  • Specjalista
  • 17.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SCG MED Sp. z o.o.

    Agencja Pracy SCG (KRAZ 7276) jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się Agencji Pośrednictwa Pracy w Polsce, która ma zasięg międzynarodowy.

    W związku z obecnymi i planowanymi projektami rekrutacyjnymi szukamy
    osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Rybnik
    Opis stanowiska:
    • prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji kandydatów
    • pomoc w tworzeniu harmonogramu realizacji projektów rekrutacyjnych
    • przygotowywanie i publikacja ogłoszeń o pracę oraz selekcja napływających aplikacji
    • budowanie profili osobowościowych
    • systematyczne zamieszczanie ofert pracy oraz ich efektywne pozycjonowanie
    • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
    Wymagania:
    • znajomość obsługi komputera oraz poruszania się w środowisku internetowym
    • samodzielność i dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność pracy w zespole
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • chęci do pracy
    Oferujemy:
    • umowę o pracę (cały etat)
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • bardzo dobrą atmosferę współpracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się telefonicznie tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SCG MED sp. z o.o. z siedzibą w w Gliwicach (44-100) przy ul. Zwycięstwa 14/105 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest SCG MED sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Zwycięstwa 14/105. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Wszystkich zainteresowanych uprzejmie prosimy o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych poprzez zamieszczenie pod CV następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych powyżej przez SCG MED sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Zwycięstwa 14/105, KRS: 0000600141, NIP: 0000600141, REGON: 363666663 dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy  przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

    Jeżeli wraz z CV kandydat przekazuje zdjęcie, uprzejmie prosimy o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych poprzez zamieszczenie pod CV następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci wizerunku przez SCG MED sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Zwycięstwa 14/105, KRS: 0000600141, NIP: 0000600141, REGON: 363666663  dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.