Oferta pracy

Specjalista ds. rekrutacji

SII Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

aleja Tadeusza Rejtana 20

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne z branży IT i Inżynierii

  • Aktywne poszukiwania kandydatów, weryfikacja i selekcja nadesłanych aplikacji

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami, dbałość o Candidate Experience

  • Współpraca i wsparcie klientów wewnętrznych w zakresie realizacji procesów rekrutacyjnych

  • Udział w rozwoju wewnętrznych narzędzi oraz realizowanie bieżących działań poprawiających efektywność rekrutacji

  • Wsparcie działań z obszaru Employer Branding

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum rok doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych

  • Łatwo nawiązujesz kontakty i masz umiejętność budowania i utrzymywania pozytywnych relacji

  • Jesteś osobą otwartą o pozytywnym nastawieniu

  • Masz sprzedażowe podejście do rekrutacji, a kandydatów traktujesz po partnersku

  • Jesteś osobą zaradną, kreatywną, masz zapał do poszukiwania nowych rozwiązań i alternatywnych źródeł kandydatów

  • Bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim

  • Lubisz wyzwania i cechuje Cię pewność siebie

To oferujemy

  • Pierwsze miejsce w rankingu Great Place to Work 2021 - to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy tytuł i wdrażamy nowe pomysły

  • Dziesiątki fascynujących projektów dla prestiżowych marek z całego świata – możesz je zmieniać dzięki aplikacji Job Changer

  • Stabilność zatrudnienia – 1 MLD PLN przychodu, brak długów, status preferowanego dostawcy u wielu klientów

  • Fantastyczna atmosfera stworzona przez wszystkich Sii Power People

  • Stawiamy na Twój rozwój - meetupy, webinary, platforma szkoleniowa i blog technologiczny – Ty wybierasz

  • 500 000 PLN rocznie na Twoje pomysły - taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników

  • Bogaty pakiet benefitów - prywatna opieka zdrowotna, platforma MyBenefit, zniżki na samochody i więcej

  • Komfortowe miejsce pracy - pracuj w naszych biurach klasy A lub zdalnie

Etapy rekrutacji
1

Wyślij do nas swoje CV

2

Weź udział w rozmowie rekrutacyjnej

3

Poznaj projekty dopasowane do Twoich potrzeb

4

Podejmij decyzję i zacznij swoją przygodę z Sii!

Rzeszowski oddział Sii od początku 2018 roku bardzo szybko się rozwija i zatrudnia już ponad 200 niesamowitych osób. Szukamy Specjalisty ds. Rekrutacji, który będzie wspierać dalszy rozwój Sii w Rzeszowie. Jeśli relacje z kandydatami są dla Ciebie równie ważne, co relacje z biznesem, a IT oraz Inżynieria są dla Ciebie interesujące, to stanowisko właśnie dla Ciebie. W pracy wykorzystasz najlepsze narzędzia rekrutacyjne na rynku.