Specjalista ds. Rekrutacji Sieci Sprzedaży

GRUPA PZUO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Specjalista ds. Rekrutacji Sieci SprzedażyNumer ref.: 000009763

Twoje zadania:

  • Ustalenie profilu poszukiwanej osoby oraz rekomendacja źródeł poszukiwań kandydatów na stanowiska menedżerskie oraz agentów i doradców ubezpieczeniowych
  • Realizacja pre-selekcji życiorysów oraz przeprowadzanie wstępnych rozmów telefonicznych z wybranymi kandydatami
  • Przeprowadzanie wywiadów kompetencyjnych oraz sesji AC/DC
  • Administracja bazy danych prowadzonych rekrutacji
  • Przeprowadzanie exit interview poprzez wywiady z pracownikami
  • Realizacja działań employer brandingowych wspierających rekrutację na stanowiska sprzedażowe
  • Wdrożenie nowych współpracowników w obszar związany z rekrutacją i selekcją kandydatów

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Masz doświadczenie w realizacji procesów rekrutacyjnych
  • Masz doświadczenie w przeprowadzaniu sesji AC/DC
  • Znasz metodologię procesu rekrutacji
  • Znasz nowoczesne źródła pozyskania kandydata
  • Masz praktyczną znajomość podstawowych narzędzi diagnostycznych do weryfikacji kompetencji
  • Masz wykształcenie wyższe w obszarze Psychologii/Socjologii

Korzyści dla Ciebie:

  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU
  • Benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy