Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji

Grupa ERGO HestiaO firmie

  • Sopot

    Sopot, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych do różnorodnych obszarów biznesowych,

  • analiza, weryfikacja, wielokanałowy sourcing poszukiwanych profili kandydatów oraz selekcja aplikacji,

  • przeprowadzanie wywiadów rekrutacyjnych, prowadzenie telefonicznej oraz e-mailowej komunikacji z kandydatami,

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z kandydatami oraz z pracownikami,

  • współpraca z agencjami pracy i headhunterami,

  • nawiązywanie i budowanie relacji z partnerami zgłaszającymi potrzeby rekrutacyjne,

  • wprowadzanie i aktualizacja danych w bazach rekrutacyjnych oraz prowadzenie bieżącej administracji i dokumentacji przebiegu procesu rekrutacji na każdym jego etapie,

  • sporządzanie raportów rekrutacyjnych,

  • uczestnictwo w innych projektach HR.

Nasze wymagania

  • minimum dwa lata doświadczenia w rekrutacji do obszarów operacyjnych, sprzedażowych lub eksperckich,

  • studia w zakresie nauk ekonomicznych lub społecznych (mile widziane: zarządzanie, psychologia czy socjologia),

  • wysoko rozwinięte umiejętności oceny potencjału rozwojowego i kompetencji,

  • znajomość narzędzi i trendów w zakresie rekrutacji i selekcji pracowników oraz budowania wizerunku pracodawcy,

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, budowania relacji oraz współpracy w zespole,

  • elastyczność oraz umiejętność dostosowywania się do dynamicznego i zmieniającego się otoczenia,

  • orientacja na cele, proaktywność, asertywność w działaniu i dobra organizacja pracy,

  • umiejętność analitycznego myślenia i skrupulatność w wykonywaniu zadań.

To oferujemy

  • pracę w firmie będącej wiceliderem rynku ubezpieczeń w Polsce,

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji i branży,

  • umowę o pracę,

  • innowacyjne środowisko pracy i możliwość udziału w ciekawych projektach, które niejednokrotnie wyznaczają trendy na rynku,

  • realny wpływ na swój rozwój oraz ścieżkę kariery,

  • narzędzia niezbędne do realizacji celów,

  • najwyższe standardy pracy i przyjazną atmosferę,

  • bogaty pakiet benefitów związanych ze zdrowiem, sportem oraz czasem wolnym.

  • Benefity

  • pakiet zdrowotny

  • specjalna oferta ubezpieczeniowa dla pracowników

  • elastyczne godziny pracy

  • zajęcia sportowe i relaksacyjne w czasie pracy

  • upominki świąteczne

  • aktywności budujące poczucie wspólnoty

  • spotkania integracyjne inspirowane sztuką

  • przedszkole dla dzieci naszych pracowników

  • opieka dla dzieci w dni wolne od szkoły

  • Hestyjne Centrum Wolontariatu

  • siłownia w naszym biurowcu

  • pakiet dla rowerzystów - bezpłatny lunch, szatnie, parkingi

  • firmowe bistro i kawiarnie

Zainteresowanych Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o dokładne wypełnienie formularza rekrutacyjnego dostępnego po kliknięciu w przycisk „aplikuj”.