Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji

BASF Polska Sp. z o.o.

  • Innowacji 1, Środa Śląska
    Środa Śląska, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę, umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Innowacji 1

Środa Śląska

Twój zakres obowiązków

  • Rekrutacja najlepszych talentów do naszej firmy (m.in. w obszarach zakupów, łańcucha dostaw, inżynierii, finansów, produkcji).

  • Współpraca z menedżerami w zakresie opracowywania profili wymagań kandydatów i kryteriów rekrutacji.

  • Określanie odpowiednich kanałów dotarcia do kandydata.

  • Aktywny kontakt z kandydatami, budowanie relacji.

  • Tworzenie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych.

  • Bieżąca obsługa systemów wspierających proces rekrutacji (m.in. eRecruiter).

  • Bieżący kontakt oraz współpraca z agencjami rekrutacyjnymi oraz agencjami pracy tymczasowej.

  • Przygotowywanie i wspieranie wydarzeń onboardingowych.

  • Ścisła współpraca z międzynarodowym zespołem rekrutacyjnym HR przy różnych projektach w celu ustalenia i optymalizacji procesów oraz dalszego rozwoju naszej marki pracodawcy (Employer Branding).

  • Koordynacja zatrudniania pracowników (w tym pracowników tymczasowych).

  • Administrowanie dokumentacją systemową w obszarze HR.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (Psychologia, ZZL i pokrewne).

  • Doświadczenie w pracy w Dziale Personalnym – min. 3 lata.

  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych – min. 2 lata.

  • Znajomość języka angielskiego w biznesie (w stopniu komunikatywnym) jest wymagana.

  • Znajomość specyfiki rekrutacji na stanowiska z branży produkcyjnej.

  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu prawa pracy.

  • Znajomość technik i narzędzi rekrutacyjnych.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

  • Wysoko rozwinięta umiejętność komunikacji.

  • Dobre umiejętności komunikacyjne i pewna siebie, przyjazna postawa.

  • Samodzielność w działaniu i dobra organizacja własnej pracy.

  • Niezawodność, orientacja na usługi, asertywność i praca zespołowa są dla Ciebie oczywistością.

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego będzie traktowana jako atut.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmach z branży automotive.

  • Mile widziana znajomość programu eRecruiter.

To oferujemy

  • Wyróżniamy się niestandardowymi benefitami: Program Wsparcia Pracowników EAP, opieka medyczna VIP, karta Lunch Pass oraz transport dla pracowników zmianowych.

  • Znajdziesz u nas także: pakiety darmowych ubezpieczeń, dofinansowanie karty MultiSport oraz programy rozwojowe i szereg bezpłatnych szkole on-line (kompleksową ofertę benefitów znajdziesz na: https://karierawbasf.pl/#benefity).

  • Możesz liczyć na: zdobycie doświadczenia w wiodącej firmie chemicznej na świecie, Work Life Balance, możliwość korzystania z pracy zdalnej.

  • W pracy ważne są dla nas nasze wartości: innowacyjność, otwartość, elastyczność i atrakcyjność.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • pakiet relokacyjny

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • możliwość uzyskania uprawnień

Jesteśmy wiodącą firmą chemiczną na świecie, ponieważ oferujemy inteligentne rozwiązania - dla naszych klientów i dla zrównoważonego rozwoju w przyszłości. Łączymy talenty ludzi z bardzo różnych dziedzin – na całym świecie. Dla Ciebie to szansa na skorzystanie z wielu możliwości. Dla nas liczy się Twoja skuteczność działania i osobowość. W BASF, kariera rozwija się w oparciu o możliwości.

Przewiń do profilu firmy