Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. rekrutacji stałych

IPF GROUPO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zajmiesz się realizacją projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla
  • Będziesz przeprowadzać rozmowy rekrutacyjne i rekomendować kandydatów do dalszego etapu rekrutacji
  • Wykażesz się innowacyjnością w poszukiwaniu kandydatów różnymi metodami (w tym direct search)
  • Zadbasz o candidate experience poprzez profesjonalny kontakt z kandydatami
  • Pomożesz we wdrażaniu działań employer brandingowych

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • jesteś otwarty_a i kreatywnie podchodzisz do działań rekrutacyjnych
  • wysokie zdolności interpersonalne to Twoje drugie imię
  • lubisz wyzwania rekrutacyjne

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie i równie atrakcyjny system premiowy
  • pakiet benefitów: karta multisport, opieka medyczna
  • pracę w biurze w centrum Poznania
  • spotkania integracyjne z naszym zespołem

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne

Specjalista ds. rekrutacji stałych, Poznań