Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. rekrutacji

PKC GROUP POLAND Sp. z o.o.O firmie

  • Starachowice, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

PKC GROUP POLAND Sp. z o.o.

Radomska 86

Starachowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych
  • Ścisła współpraca z menedżerami działów w zakresie realizacji projektów rekrutacyjnych
  • Współpraca z firmami doradztwa personalnego, portalami rekrutacyjnymi, instytucjami rynku pracy, szkołami, uczelniami
  • Administrowanie procesów rekrutacyjnych w systemie
  • Zarządzanie bazą kandydatów
  • Przygotowywanie raportów rekrutacyjnych oraz analiza skuteczności działań
  • Implementacja własnych pomysłów dotarcia do najlepszych kandydatów
  • Aktywne uczestnictwo w kreowaniu polityki personalnej oraz realizacja projektów w obszarze HR, w tym związanych z rozwojem

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projeków rekrutacyjnych na sanowiska różnego szczebla
  • Entuzjazm, zaangażowanie oraz wiedza i umiejętności w pozyskiwaniu najlepszych kandydatów z rynku pracy
  • Znajomość technik i narzędzi rekrutacyjnych, zagadnień EB
  • Znajomość rynku i firm rekrutacyjnych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne oraz współpracy w zespole

To oferujemy

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Terminowe wynagrodzenie
  • Świadczenia z funduszu socjalnego
  • Udział w ciekawych, nieszablonowych projektach.
  • Zatrudnienie w doświadczonym i zgranym zespole.
  • Profesjonalizm i możliwość praktycznego wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań.
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział
  • w szkoleniach, warsztatach międzynarodowych i kursach językowych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • pikniki rodzinne
  • pakiet sportowy

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Motherson jest międzynarodową firmą, skoncentrowaną na ludziach obsługującą zróżnicowane branże oferującą szeroki wachlarz produktów i usług, jako 21 największy dostawca podzespołów motoryzacyjnych na świecie. Z zakładami w 41 krajach i załogą liczącą 150 000 osób, spółka stała się prawdziwie globalną organizacją, której kultura oparta jest na zasadach różnorodności i integracji.

PKC Group, członek Motherson Group, jest zaufanym partnerem na rynku wiązek przewodowych dla samochodów użytkowych. Zapewniamy naszym klientom doświadczenie wiodącego dostawcy w branży oferującego pełen zakres usług koncepcyjnych i projektowych, aby dostarczać rozwiązania dostostosowane do ich potrzeb i zoptymalizowane pod względem kosztów. Nasze unikalne doświadczenie w zarządzaniu złożonymi, niestandardowymi produktami, w połączeniu ze zdolnością do integracji ze środowiskami operacyjnymi odbiorców, stanowi źródło przewagi konkurencyjnej dla naszych klientów. Jeżeli szukasz pracy, która pozwoli Ci zmieniać świat na lepsze, dołącz do naszego zespołu.

Specjalista ds. rekrutacji, Radomska 86, Starachowice