Oferta pracy

Specjalista ds. rekrutacji

CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS POLSKA SP. Z O.O.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Stryków
    Stryków, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS POLSKA SP. Z O.O.

Stryków

CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS jest światowym liderem kompleksowych rozwiązań optycznych dla przemysłu telekomunikacyjnego. COC jest częścią Corning Incorporated, które istnieje od 1851 roku, z siedzibą główną w mieście Corning, New York. Corning Incorporated zatrudnia ponad 40.000 pracowników, posiada ponad 100 fabryk i biur na całym świecie.

Lokalizacja: Stryków, 30 minut z centrum Łodzi.

Dojeżdża do nas autobus miejski linii 60.

Obecnie do naszego zakładu poszukujemy osoby na stanowisko:

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi)
  • Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Całościowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych
    • Przygotowywanie ogłoszeń
    • Weryfikacja napływających aplikacji
    • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych
    • Współpraca z menadżerami rekrutującymi
    • Współpraca z firmami zewnętrznymi w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz z mediami zamieszczającymi ogłoszenia o pracę
  • Organizacja i udział w akcjach employer brandingowych
  • Przygotowywanie raportów okresowych
  • Wsparcie zespołu w całości prowadzonych procesów HR
  • Praca w projektach HR

Zapewniamy:

Zatrudnienie przez agencję pracy tymczasowej
  • udział w międzynarodowych projektach
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kompetencji
  • karta sportowa
  • premie roczne
  • dofinansowanie do posiłków w firmowej kantynie
  • prywatną opiekę medyczną
Prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikowania.
Uprzejmie informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. z siedzibą Smolicach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”

W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy dodatkowo o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. z siedzibą Smolicach dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy