Oferta pracy

Specjalista ds. rekrutacji

All Good S.A.O firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Do naszego HR-owego teamu poszukujemy osoby, która wzbogaci zespół o nowe umiejętności. Rozwijamy nasz dział i szukamy specjalisty w obszarze direct search, posiadającego doświadczenie w rekrutowaniu na stanowiska związane z technologiami. Choć mówią, że do tanga trzeba dwojga, my wymarzyłyśmy sobie HR-owe trio do zadań specjalnych, gdzie najistotniejsze będzie wzajemne wsparcie i rozwijanie swoich umiejętności. Jeśli w pracy liczy się dla Ciebie otwartość, komunikatywność oraz chęć do działania i ciągłej nauki, może to właśnie Ty jesteś osobą, której potrzebujemy? Lubisz wyzwania, nie znosisz nudy i z łatwością nawigujesz pomiędzy kolejnymi projektami? Nie możemy się doczekać aż Cię poznamy!

Do Twoich zadań będzie należeć:

● Zbieranie zapotrzebowania i oczekiwań od Hiring Managerów w celu poznania potrzeb i zrozumienia istoty wakujacego stanowiska;

● Przygotowywanie dokumentacji do prowadzonych procesów - opisy stanowisk pracy, harmonogramy, treści oferty, raporty;

● Publikacja ofert na portalach rekrutacyjnych, stronach internetowych, w social mediach, analiza ich skuteczności i podejmowanie szybkich działań zwiększających responsywność;

● Poszukiwanie sposobów na usprawnianie procesów rekrutacyjnych i ich wysoką skuteczność;

● Docieranie do pasywnych kandydatów z wykorzystaniem różnych kanałów i metod w tym direct search;

● Selekcja aplikacji kandydatów;

● Organizowanie i przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych, przygotowywanie raportów i rekomendacji;

● Dbanie o candidate experience;

● Dbanie o wysoką jakość i skuteczność prowadzonych procesów rekrutacyjnych.

Nasze wymagania

  • Jesteś doświadczonym rekruterem i samodzielnie prowadzisz od A do Z procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne (min. 3 lata doświadczenia);

  • Przywiązujesz dużą wagę do poznania i zrozumienia potrzeb biznesowych;

  • Znasz język angielski na poziomie min. B2 - niektóre rozmowy prowadzimy po angielsku;

  • Swobodnie poruszasz się w narzędziach typu ATS;

  • Lubisz nowoczesne technologie i narzędzia usprawniające pracę;

  • Znasz narzędzia rekrutacyjne LinkedIn oraz umiesz pozyskiwać kandydatów za pomocą SM;

  • Masz lekkie pióro i potrafisz tworzyć angażujące materiały i treści;

  • Jesteś otwarty na zmiany i umiesz dostosować się do dynamicznego środowiska pracy;

  • Masz duże pokłady pozytywnej energii i chętnie się nią dzielisz z otoczeniem;

  • Jesteś komunikatywny, relacyjny i lubisz ludzi.

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub współpracę;

  • Bonusy kwartalne uzależnione od stopnia Twojego zaangażowania i proaktywności;

  • Skrupulatnie zaplanowane i (częściowo) zdalne wdrożenie do pracy;

  • Udział w rozwoju marki Coffeedesk na zagranicznych rynkach;

  • Zespół wartościowych, różnorodnych i wyjątkowych współpracowników;

  • Rabaty pracownicze na wszystko, co oferuje Coffeedesk;

  • System benefitów (ubezpieczenie NW Aviva, opieka medyczna Medicover, Karta sportowa OK System - do wyboru);

  • Dodatkowy dzień wolny na celebrowanie swoich urodzin :-)

  • Szacunek, wyrozumiałość i wsparcie;

  • Hektolitry najlepszej jakościowo kawy oraz dostęp do najnowszych kawowych gadżetów w biurze;

  • Pełną lodówkę - po powrocie do biur (na stałe);

  • Niezapomniane Coffeedeskowe integracje (jak tylko sytuacja nam na to pozwoli);

  • Realny wpływ na rozwój firmy z międzynarodowymi osiągnięciami i ambicjami.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

All Good S.A.

Coffeedesk to lider branży kawowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Nasz kawowy omnichannel obejmuje sklep internetowy - dwie platformy online skierowane do klientów indywidualnych i biznesowych, a także rozwijającą się, butikową sieć kawiarni. Financial Times umieścił nas na liście najszybciej rozwijających się firm w Europie (FT 1000). W ubiegłym roku zrealizowaliśmy prawie 170 tysięcy zamówień, które trafiły do 69 krajów. Nasz zespół tworzy 160 kawowych zapaleńców w trzech biurach – w Kołobrzegu, Szczecinie i Warszawie. Dostarczamy ludziom najlepszą kawę w sposób, który przekracza ich oczekiwania. Wierzymy w Supreme Service - obsługę klienta na najwyższym poziomie.

W Coffeedesk lubimy ludzi. Każdy klient, partner i współpracownik i potencjalny współpracownik jest dla nas wyjątkowy i robimy co w naszej mocy, żeby tak właśnie się czuł. Stawiamy na dynamiczny rozwój, ale angażujemy się też mocno działalność społeczną. Naszą misją jest kawowe przebudzenie, a wszystkie nasze działania chcemy prowadzić troszcząc się o zrównoważony rozwój i dobrostan osób, które na drugim końcu świata dbają o jakość trafiających do nas ziaren kawy.

Przewiń do profilu firmy