Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji

LSJ HR GROUP

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta firmy z branży logistycznej poszukujemy doświadczonego rekrutera z biegłym językiem angielskim.

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji na stanowiska w dziale Supply Chain Management

  • Wsparcie lokalnych, regionalnych i globalnych projektów z zakresu Talent Acquisition

  • Współpraca z Hiring Managerami

  • Aktywne działania skierowane na poszukiwanie kandydatów (znajomość narzędzi sourcingowych, direct search, współpraca z agencjami)

  • Dbałość o wysoki poziom Candidate Experience

  • Ścisła współpraca z innymi działami w zakresie EB oraz L&D

Wymagania pracodawcy

  • Masz doświadczenie w samodzielnym realizowaniu projektów rekrutacyjnych

  • Mówisz biegle w j. polskim i w stopniu komunikatywnym w j. angielskim

  • Wysoki poziom nastawienia na współpracę

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne

  • Chęć rozwoju w firmie, która nieustannie, dynamicznie się rozwija

Mile widziane

  • Znajomość polskiego prawa pracy

  • Znajomość języka niemieckiego

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu i umowę o pracę

  • Kafeteryjny system benefitowy, dzięki któremu sam/sama możesz wybrać opcję, z której skorzystasz - ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta sportowa, bilety do kina i inne

  • Świetną atmosferę, pyszną kawę, eventy - niespodzianki

  • Gwarantowane 26 dni urlopu w ciągu roku kalendarzowego, niezależnie od stażu pracy

  • Dodatkowy dzień wolny, abyś mógł/mogła świętować swoje urodziny

  • Pracę w nowej, naprawdę dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji (w 2021 roku awansowaliśmy 134 osoby, a nasz zespól powiększył się o 250 kolejnych nowych pracowników w porównaniu do poprzedniego roku)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin

  • dodatkowy urlop

Zaciekawiła Cię nasza propozycja? Aplikuj już teraz!

  • Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

  • Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 4440 / 13331.

Nasza firma istnieje na rynku już niemal 20 lat. W tym czasie staliśmy się jedną z najprężniej działających Agencji Pracy Tymczasowych w Zachodniopomorskiem. Tylko w ciągu ubiegłego roku zatrudniliśmy kilka tysięcy pracowników tymczasowych. Jeśli więc chcesz się stać częścią naszej firmy, która cieszy się bardzo dobrą opinią na rynku, której wartościami jest skuteczność, przejrzystość w działaniach, a także najwyższa jakość świadczonych usług. Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy