Oferta pracy

Specjalista ds. rekrutacji

SECURITAS POLSKA Sp. z o.o.

  • Zbożowa 4, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Zbożowa 4

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • samodzielna realizacja procesów rekrutacji głównie na stanowiska liniowe i operacyjne, ale także na stanowiska specjalistyczne,

  • redagowanie ogłoszeń, selekcja nadchodzących aplikacji, przedstawianie rekomendacji kandydatów,

  • prowadzenie działań rekrutacyjnych na terenie regionu - w tym wyjazdy służbowe,

  • obsługa ATS oraz bazy kandydatów,

  • analizowanie rynku pracy i działania employer brandingowe,

  • raportowanie dotyczące stopnia realizacji procesów rekrutacyjnych.

Nasze wymagania

  • 1-2 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, także rekrutacji masowych,

  • zdolność do prowadzenia wielu projektów rekrutacyjnych jednocześnie,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • zaangażowanie oraz dobra organizacja czasu pracy,

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego- mile widziana,

  • bardzo dobra znajomość obsługi MS Office,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • udział w szkoleniach rozwijających kompetencje miękkie i twarde,

  • bezpłatną naukę języka angielskiego,

  • samodzielność adekwatną do doświadczenia oraz umiejętności,

  • pracę w systemie hybrydowym,

  • benefity: pakiet medyczny, karnet sportowy, ubezpieczenie NNW i ubezpieczenie na życie.

  • Co więcej, z naszej strony możesz liczyć na dobrą współpracę, wzajemne wsparcie, a także szacunek i uczciwość. Wychodzimy z założenia, że kluczem do udanej pracy jest zgrany zespół

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. rekrutacji (k/m)

Przewiń do profilu firmy