Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Rekrutacji

MESOWORKS SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Podgórna 63
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

MESOWORKS SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Podgórna 63

Szczecin

Mesoworks to dynamicznie rozwijająca się firma branży techniczno-budowlanej. W związku z rozwojem organizacji, poszukujemy osób, która dołącza do naszego zespołu i obejma stanowisko Specjalisty ds. rekrutacji.

Jeśli chcesz rozpocząć karierę w strukturach firmy stale rozwijającej się na rynkach międzynarodowych jest to praca dla Ciebie!

Opis stanowiska:

  • Realizacja i zarządzanie procesem rekrutacji;
  • redagowanie i publikacja ogłoszeń, pozyskiwanie i selekcja podwykonawcow, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych z podwykonawcami;
  • przygotowywanie raportów na temat podwykonawcow;
  • realizowanie bieżących zadań związanych z prowadzonymi procesami;
  • budowanie i rozwijanie długotrwałych relacji z podwykonawcami;
  • koordynacja i realizacja zadań projektowych;
  • prowadzenie oraz archiwizacja dokumentacji związanej z działalnością firm;
  • inne bieżące prace związane z prowadzeniem biura.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych;
  • praktyczna znajomość technik rekrutacji i selekcji;
  • umiejętność budowania relacji z klientami wewnętrznymi;
  • poczucie odpowiedzialności za prowadzone projekty
  • biegła znajomość języka holenderskiego lub/i angielskiego;

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość pracy częściowo zdalnej
  • Współpracę poprzez własne zatrudnienie lub umowę o pracę

Ogłoszenie archiwalne