Oferta pracy

Specjalista ds. rekrutacji

Kronospan Polska Sp. z o.o.

  • Ludwika Waryńskiego 1, Szczecinek
    Szczecinek, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Ludwika Waryńskiego 1

Szczecinek

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja procesów rekrutacyjnych na stanowiska produkcyjne i specjalistyczne.

  • Przygotowanie treści i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych.

  • Bieżąca selekcja napływających aplikacji, przeprowadzania wywiadów telefonicznych oraz organizowanie i udział w spotkaniach rekrutacyjnych kandydatów z kierownikami.

  • Wdrażanie indywidualnie dopasowanych strategii dotarcia do właściwej grupy odbiorców, w tym aktywne pozyskiwanie biernych kandydatów przy użyciu portali i baz danych.

  • Inicjowanie działań rekrutacyjnych mających na celu pozyskanie kandydatów.

  • Prowadzenie wewnętrznej bazy danych zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych, a także raportowanie podejmowanych działań i ich wyników.

  • Aktywny udział w projektach realizowanych w obszarze HR.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane kierunki: Zarządzanie zasobami ludzkimi, Psychologia, Socjologia, Marketing, Stosunki międzynarodowe).

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (m. in.: Excel).

  • Samodzielność, kreatywność oraz proaktywna postawa w poszukiwaniu nowych rozwiązań rekrutacyjnych.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży.

  • Szansę na dalszy rozwój zawodowy w strukturach firmy w Polsce i na świecie.

  • Szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia.

  • Możliwość dalszej nauki i rozwoju kluczowych kompetencji rekruterskich w bardzo dynamicznym środowisku pracy.

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia.

  • Dostęp do nowoczesnej siłowni zakładowej.

  • Możliwość udziału w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Kronospan jest wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. W tym celu poszukujemy kompetentnych menedżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicja w dążeniu do osiągania założonych celów.

Przewiń do profilu firmy