Specjalista ds. Rekrutacji / Talent Acquisition Professional

AUTODOC LOGISTICS Sp. z o.o.

  • Kablowa 1, Prawobrzeże, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Kablowa 1

Prawobrzeże

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie procesu end-to-end, 360° rekrutacji na stanowiska w dziale Supply Chain Management (np. Logistyka, Zakupy, Transport Management);

  • Wsparcie lokalnych, regionalnych i globalnych projektów z zakresu Talent Acquisition;

  • Partnerska współpraca z Hiring Managerami w celu ustalenia profilu kandydata;

  • Aktywne działania skierowane na poszukiwanie kandydatów (znajomość narzędzi sourcingowych, direct search, współpraca z agencjami);

  • Dbałość o jakość procesu oraz o wysoki poziom Candidate Experience;

  • Ścisła współpraca z innymi działami w zakresie EB oraz L&D.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowanie kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia,socjologia);

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w samodzielnym realizowaniu projektów rekrutacyjnych;

  • Biegła znajomość języka polskiego i komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2);

  • Wysoki poziom nastawienia na współpracę (szukamy team player’a);

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne: pozytywne podejście do ludzi (must have!), łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji oraz otwartość na nowe wyzwania;

  • Chęć rozwoju w firmie, która nieustannie, dynamicznie się rozwija.

Mile widziane

  • Znajomość polskiego prawa pracy;

  • Znajomość języka niemieckiego.

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu i umowę o pracę;

  • Kafeteryjny system benefitowy, dzięki któremu sam/sama możesz wybrać opcję, z której skorzystasz - ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta sportowa, bilety do kina i inne;

  • Świetną atmosferę, pyszną kawę, eventy - niespodzianki;

  • Gwarantowane 26 dni urlopu w ciągu roku kalendarzowego, niezależnie od stażu pracy;

  • Dodatkowy dzień wolny, abyś mógł/mogła świętować swoje urodziny;

  • Pracę w nowej, naprawdę dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji (w 2021 roku awansowaliśmy 134 osoby, a nasz zespól powiększył się o 250 kolejnych nowych pracowników w porównaniu do poprzedniego roku).

Od zera do setki - odkąd AUTODOC został założony w 2008, uplasował się na pozycji lidera internetowej sprzedaży części samochodowych w Europie. Dzięki silnej orientacji na klienta i dostosowanej na popyt gamie produktów, która obejmuje obecnie około 2,5 miliona części i akcesoriów od 870 producentów dla 166 marek samochodów, dążymy do utrzymania tego pomyślnego kursu, ciągłego doskonalenia i dalszego wzmacniania naszej pozycji rynkowej.

Szczeciński oddział AUTODOC cały czas dynamicznie się rozwija oraz zwiększa swoją powierzchnię operacyjną, dlatego szukamy kandydata, który nie tylko zechce się z nami rozwijać, ale też będzie wspierać nas w naszych codziennych działaniach na stanowisku:

Przewiń do profilu firmy