Oferta pracy

Specjalista ds. rekrutacji

TRANS POLONIA S.A.

  • Tczew

    Tczew, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowisko kierowca C+E

  • aktywne pozyskiwanie kandydatów do pracy

  • weryfikowanie i kompletowanie dokumentacji niezbędnej do zatrudniania kierowców

  • utrzymywanie stałego kontaktu z kandydatami do pracy oraz pracownikami

  • sporządzanie bieżących raportów i analiz

Nasze wymagania

  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne

  • nastawienie na rezultat

  • zaangażowanie, własna inicjatywa, samodzielność

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość przepisów prawa pracy

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia i możliwość długofalowej współpracy

  • możliwość realnego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • pracę w pozytywnym zespole i przyjaznym środowisku

  • dodatkowe świadczenia, w tym kartę Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • Ubezpieczenie zdrowotne

Grupa Trans Polonia

to lider w branży logistyki międzynarodowej z siedzibą w Tczewie specjalizujący się w przewozach płynnych surowców. Jesteśmy jednym z czołowych dostawców wysoko specjalistycznych usług logistycznych w Europie Środkowej.

Jak wygląda rekrutacja?

  • liczą się dla nas Twoje kwalifikacje i uprawnienia

  • wyślij nam swoje dane, otrzymasz informację zwrotną

  • po przeanalizowaniu wszystkich informacji rekruter zaprasza na spotkanie osoby wybrane do kolejnego etapu

  • decyzję podejmujemy szybko i...

  • gratulacje! Podpisujemy umowę i witamy na pokładzie :-)

Więcej o nas na:

www.kariera.transpoloniagroup.pl