Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rekrutacji technicznych

SONEL S.A.

umowa o pracę
8 00014 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 00011 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Stargardzka 10, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

SONEL S.A.

Stargardzka 10

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Współudział w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych głównie na stanowiska techniczne, programistyczne z branży IT i inżynierii;

  • Pomoc i wsparcie przy analizie potrzeb działu R&D w zakresie rekrutacji;

  • Opracowywanie profilu kandydata na dane stanowisko przy współpracy z osobami technicznymi z firmy;

  • Porządkowanie, wstępna analiza i selekcja CV kandydatów;

  • Budowanie sieci potencjalnych Kandydatów i aktywizacja kandydatów z bazy;

  • Ścisła współpraca z działami: R&D, Rozwoju Oprogramowania oraz Kadr i Płac;

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z pracownikami i kandydatami, dbałość o „Best Candidate Experience”;

  • Aktywny udział w opracowaniu i realizacji działań Employer Brandingowych, Offboardingowych itd.;

  • Aktywne i samodzielne poszukiwanie kandydatów przy wykorzystaniu różnorodnych kanałów i metod (direct search, portale społecznościowe i branżowe itd);

  • Nawiązanie i utrzymywanie współpracy z Biurami Karier wrocławskich uczelni wyższych i firmami 3-cimi.

  • Reprezentowanie przedsiębiorstwa na wydarzeniach związanych z branżą HR (np. targi pracy);

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i oferowanych stanowisk;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane w kierunku technicznym, ekonomicznym lub psychologicznym;

  • Minimum 4-letnie doświadczenie zawodowe związane z rekrutacjami specjalistycznymi;

  • Praktyka w obszarach: onboardingu, stay/letgo interview, employer brandingu itp.;

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne;

  • Umiejętność prowadzenia rozmów rekrutacyjnych oraz de-rekrutacyjnych;

  • Znajomość branżowych/technicznych portali z ofertami pracy (NoFluffJobs, RocketJobs, JustJoinIT itd.)

  • Doskonała znajomość wrocławskiego rynku pracy, kluczowych firm oraz umiejętności rozmowy z osobami technicznymi;

  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem pracy i ustalania priorytetów;

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie minimum B2;

  • Umiejętność zorganizowania i samodzielnego wykonywania swojej pracy;

  • Umiejętność szybkiego uczenia się i adaptacji do dynamicznego środowiska pracy;

  • Wysoki poziom kultury osobistej;

  • Otwartość, komunikatywność, praca zespołowa.

Mile widziane

  • Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji w branży IT;

  • Znajomość niemieckiego i/lub ukraińskiego;

  • Biegła obsługa pakietu Microsoft Office;

  • Znajomość jakiegokolwiek oprogramowania wspierającego systematykę i pracę HR.

To oferujemy

W Sonel dajemy Ci możliwość pracy w multidyscyplinarnym zespole tworzonym przez ludzi z pasją, ogromnym zaangażowaniem i ogromną wiedzą. Dewizą przyświecającą pracownikom Sonel jest innowacyjność, ciągłe doskonalenie oraz nieustanne poszukiwanie nowych rozwiązań. Będziesz pracować w dużym przedsiębiorstwie projektowo-produkcyjnym z „korporacyjnością” ograniczoną do absolutnego minimum, gdzie dobra atmosfera i uśmiech to codzienność.

Dodatkiem do konkurencyjnego wynagrodzenia i stabilnego zatrudnienia jest: pakiet prywatnej opieki medycznej, pakiet sportowo-kulturalny, dofinansowanie do szkoleń, cykliczne imprezy branżowo-integracyjne, owocowe wtorki, bezpłatny parking, możliwość pracy zdalnej/hybrydowej, ładowarki pojazdów elektrycznych, i wiele innych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • platforma kafeteryjna

  • dofinansowanie do automatów vendingowych

  • Dowiedz się więcej o SONEL na www.sonel.pl i aplikuj.

  • Do udziału w kolejnym etapie rekrutacji zaprosimy wybranych kandydatów.

SONEL S.A.

Pracujemy w dużej polskiej firmie, która od ponad 10 lat jest notowana na GPW. Tworzymy przyrządy pomiarowe uznane na całym świecie. W branży nasza marka jest synonimem profesjonalizmu. Nasze produkty tworzymy w Polsce, a sprzedajemy je na 6 kontynentach.

Przewiń do profilu firmy