Specjalista ds. rekrutacji technicznych z językiem ukraińskim/rosyjskim

OTTO Work ForceO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Nasz Klient szuka do swojego zespołu osoby, która będzie w stanie całościowo poprowadzić projekty rekrutacyjne na stanowiska techniczne. Potrzebujemy osób dobrze zorganizowanych, komunikatywnych i potrafiących zweryfikować faktyczne umiejętności kandydatów.

Twój zakres obowiązków

  • potrzebujemy kogoś kto wyszuka odpowiednich kandydatów,
  • szczegółowo opowie im o warunkach pracy i zweryfikuje ich umiejętności,
  • dopełni formalności związanych z zatrudnieniem (legalizacją zajmuje się osobny dział).

Wymagania pracodawcy

  • posiadasz super moc namierzania idealnych kandydatów do prac technicznych,,
  • ogłoszenia rekrutacyjne wyczarowujesz jednym pstryknięciem palców,
  • potrafisz pracować samodzielnie, ale rozumiesz że zgrany zespół to podstawa sukcesu.

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wysokie wynagrodzenie podstawowe plus system premiowy,
  • świetną atmosferę pracy i fajny, zgrany zespół,
  • że po zatrudnieniu opiekę nad kandydatem przejmuje koordynator, więc kandydaci nie będą dzwonić w środku nocy z informacją że lodówka nie działa 😉

Specjalista ds. rekrutacji technicznych z językiem ukraińskim/rosyjskim, Poznań