Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rekrutacji

Invenio QD Sp. z o.o.

  • Tychy

    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych (selekcja, rozmowy telefoniczne, spotkania),

  • odpowiadanie na potrzeby klienta, w celu zapewnienia elastycznej i terminowej obsługi,

  • dbanie o dobre relacje z klientem i Candidate Experience.

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • znajomość pakietu MS Office (w tym MS Excel),

  • prawo jazdy kat. „B”.

To oferujemy

  • ciekawą i dynamiczną pracę w przyjaznym środowisku, w którym ważne są takie obszary jak samodzielność i odpowiedzialność,

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,

  • niezbędne narzędzia do realizacji wyznaczonych celów,

  • motywujący system wynagradzania,

  • stabilne warunki zatrudnienia oraz dodatkowe benefity.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Weryfikacja CV

2

Kontakt telefoniczny

3

Rozmowa kwalifikacyjna

4

Informacja zwrotna

invenio QD jest częścią międzynarodowej firmy inżynierskiej mającej swoje oddziały w Europie, Ameryce i Australii.

Nasza firma zajmuje się usługami z zakresu kontroli jakości i napraw części samochodowych, outsourcingu specjalistów oraz pracowników produkcyjnych, inżynierią mechaniki i procesów wytwórczych oraz szkoleniami.

Przewiń do profilu firmy