Oferta pracy

specjalista ds. rekrutacji tymczasowej i obsługi klienta

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Trawniki

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Posiadasz doświadczenie w rekrutacji lub obsłudze klienta i szukasz dalszej możliwości rozwoju w dużej firmie? Dołącz do lidera wśród firm rekrutacyjnych i bądź odpowiedzialny/a za obsługę jednego z naszych klientów w województwie lubelskim.

specjalista ds. rekrutacji tymczasowej i obsługi klientaNumer ref.: /411/07/2020/AR/53323
zadania
  • pozyskiwanie i rekrutacja kandydatów na stanowiska produkcyjne
  • aktywne promowanie ofert pracy na lokalnym rynku
  • przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych
  • wprowadzanie pracowników do pracy
  • współpraca z osobą od BHP, brygadzistami oraz innymi osobami po stronie klienta
oczekujemy
  • doświadczenia w obszarze HR lub obsługi klienta biznesowego
  • umiejętności pracy w dynamicznych środowisku
  • umiejętność wielozadaniowej pracy, także pod presją czasu
  • pozytywne nastawienie
  • umiejętność pracy w zespole
  • czynne prawo jazdy kat.B bądź w trakcie kursu
oferujemy
  • umowa o pracę (bez okresu próbnego)
  • praca między 8-16
  • opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • szkolenia wprowadzające i doszkalające - obecnie w formie online
  • możliwość zdobycia doświadczenia u wiodącej na rynku firmy rekrutacyjnej
  • możliwość udziału w innych projektach ogólnofirmowych
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy