Ta oferta pracy jest nieaktualna od 287 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. rekrutacji tymczasowych

  • Opole, opolskie
  • Specjalista
  • 04.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeśli jesteś osobą pełną energii, nastawioną na ciągły rozwój i pracę z najlepszymi, dołącz do nas!
    Miejsce pracy: Opole

    Oferujemy

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • premie w systemie kwartalnym
    • nowoczesne narzędzia pracy wspierające codzienną realizację zadań
    • szkolenia i świadczenia pozapłacowe

    Zadania

    • rekrutacje pracowników na niższe szczeble stanowisk
    • rozwijanie relacji z obsługiwanymi klientami biznesowymi
    • pozyskiwanie kandydatów poprzez aktywną promocję ofert pracy na rynku lokalnym
    • zarządzanie administracją personalną

    Oczekujemy

    • czynnego prawa jazdy kat.B
    • motywacji do rozwoju w obszarze rekrutacji
    • doświadczenia w pozyskiwaniu pracowników - pożądane
    • umiejętności samodzielnej pracy
    • komunikatywności i energii
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.