Ta oferta pracy jest nieaktualna od 79 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. rekrutacji tymczasowych

  • Opole, opolskie
  • Specjalista
  • 04.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jeśli jesteś osobą pełną energii, nastawioną na ciągły rozwój i pracę z najlepszymi, dołącz do nas!
Miejsce pracy: Opole

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • premie w systemie kwartalnym
  • nowoczesne narzędzia pracy wspierające codzienną realizację zadań
  • szkolenia i świadczenia pozapłacowe

Zadania

  • rekrutacje pracowników na niższe szczeble stanowisk
  • rozwijanie relacji z obsługiwanymi klientami biznesowymi
  • pozyskiwanie kandydatów poprzez aktywną promocję ofert pracy na rynku lokalnym
  • zarządzanie administracją personalną

Oczekujemy

  • czynnego prawa jazdy kat.B
  • motywacji do rozwoju w obszarze rekrutacji
  • doświadczenia w pozyskiwaniu pracowników - pożądane
  • umiejętności samodzielnej pracy
  • komunikatywności i energii
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.