Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rekrutacji w branży IT

RUMBLE FISH POLAND sp. z o.o.O firmie

6 0009 000 netto (+ VAT) / mies.

RUMBLE FISH POLAND sp. z o.o.

Filipa Eisenberga 11/3

Kraków

Specjalista ds. rekrutacji / HR w branży IT

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 PLN B2B na rękę

Miejsce pracy: Kraków
Rumble Fish to software house specjalizujący się w FinTech, Blockchain, AWS Cloud Applications, DeFi, Renewable Energy. Jesteśmy zespołem doświadczonych full stack deweloperów, których łączy wspólne zainteresowanie: tworzenie złożonego oprogramowania i systemów rozproszonych za pomocą najbardziej innowacyjnych technologii. Przywiązujemy dużą wagę do doboru projektów w naszym portfolio. Podejmujemy się tylko takich zadań, które pozwalają nam wykorzystywać najnowsze osiągnięcia i eksperymentować z nowymi technologiami.

Jeśli tak jak my jesteś pełen/pełna pasji, branża IT i pracujący w niej ludzie nie mają przed Tobą tajemnic, to mamy dla Ciebie świetną propozycję pracy razem z naszym zespołem.

Twoje zadania:

  • Będziesz samodzielnie prowadzić rekrutacje na stanowiska deweloperskie używając dedykowanych narzędzi;
  • Będziesz aktywnie tworzyć, rozwijać i podtrzymywać sieć kontaktów w branży IT, tworząc “pipeline” na potrzeby bieżących oraz przyszłych projektów rekrutacyjnych;
  • Będziesz poszerzać i udoskonalać kanały angażującej komunikacji z kandydatami;
  • Wraz z zespołem będziesz dbać o przyjazne standardy rekrutacji w oparciu o najlepsze praktyki;
  • Będziesz brać udział w tworzeniu i realizacji naszej strategii Employer Brandingowej; zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz Rumble Fish;
  • Będziesz monitorować trendy rekrutacyjne i wdrażać proponowane rozwiązania;
  • Będziesz brać udział w aktywnościach employer brandingowych (konferencje, meetupy i td).

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • Min rok doświadczenia na podobnym stanowisku w branży IT;
  • Zaawansowanej znajomości narzędzi, najlepszych praktyk i trendów HR z zakresu rekrutacji;
  • Zaawansowanej znajomości zasad wyszukiwania kandydatów metodą direct search oraz tworzenie bazy kontaktów;
  • Biegłej znajomości języka angielskiego;
  • Bardzo wysokich zdolności interpersonalnych, takich jak umiejętność negocjacji i argumentacji oraz budowania relacji, zarówno w zespole, jak i z kandydatami, umiejętności analitycznych;
  • Nieustannego poszukiwania nowych inspiracji i praktyk, by czynić Rumble Fish jeszcze bardziej atrakcyjnym miejscem do pracy;
  • Mile widziana znajomość prawa pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudniania i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Benefity - prywatna opieka medyczna oraz pakiet sportowy
  • Budżet szkoleniowy
  • Interesujący zakres zadań oraz rozwój zawodowy
  • Atrakcyjne środowisko pracy – zgrany zespół w przyjaznym biurze w centrum Krakowa
  • Elastyczne godziny pracy

Ogłoszenie archiwalne