Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rekrutacji w branży IT

RUMBLE FISH POLAND sp. z o.o.O firmie

6 0009 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz samodzielnie prowadzić rekrutacje na stanowiska deweloperskie używając dedykowanych narzędzi;

  • Będziesz aktywnie tworzyć, rozwijać i podtrzymywać sieć kontaktów w branży IT, tworząc “pipeline” na potrzeby bieżących oraz przyszłych projektów rekrutacyjnych;

  • Będziesz poszerzać i udoskonalać kanały angażującej komunikacji z kandydatami;

  • Wraz z zespołem będziesz dbać o utrzymanie standardu przyjaznej rekrutacji w oparciu o najlepsze praktyki;

  • Będziesz brać udział w tworzeniu i realizacji naszej strategii Employer Brandingowej; zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz Rumble Fish;

  • Będziesz monitorować trendy rekrutacyjne i wdrażać proponowane rozwiązania;

  • Będziesz brać udział w aktywnościach employer brandingowych (konferencje, meetupy i td).

Nasze wymagania

  • Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku w branży IT;

  • Zaawansowana znajomość narzędzi, najlepszych praktyk i trendów HR z zakresu rekrutacji;

  • Zaawansowana znajomość zasad wyszukiwania kandydatów metodą direct search oraz tworzenie bazy kontaktów;

  • Biegła znajomość języka angielskiego;

  • Bardzo wysokie zdolności interpersonalne, takie jak umiejętność negocjacji i argumentacji oraz budowania relacji, zarówno w zespole, jak i z kandydatami, umiejętności analityczne;

  • Nieustanne poszukiwanie nowych inspiracji i praktyk, by czynić Rumble Fish jeszcze bardziej atrakcyjnym miejscem do pracy.

Mile widziane

  • Znajomość prawa pracy.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudniania i atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Benefity - prywatna opieka medyczna oraz pakiet sportowy;

  • Budżet szkoleniowy;

  • Interesujący zakres zadań oraz rozwój zawodowy;

  • Atrakcyjne środowisko pracy – zgrany zespół w przyjaznym biurze w centrum Krakowa;

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • liczne hackathony i kursy szkoleniowe

  • biuro przyjazne zwierzętom

RUMBLE FISH POLAND sp. z o.o.

Rumble Fish to software house specjalizujący się w FinTech, Blockchain, AWS Cloud Applications, DeFi, Renewable Energy. Jesteśmy zespołem doświadczonych full stack deweloperów, których łączy wspólne zainteresowanie: tworzenie złożonego oprogramowania i systemów rozproszonych za pomocą najbardziej innowacyjnych technologii. Przywiązujemy dużą wagę do doboru projektów w naszym portfolio. Podejmujemy się tylko takich zadań, które pozwalają nam wykorzystywać najnowsze osiągnięcia i eksperymentować z nowymi technologiami.

Jeśli tak jak my jesteś pełen/pełna pasji, branża IT i pracujący w niej ludzie nie mają przed Tobą tajemnic, to mamy dla Ciebie świetną propozycję pracy razem z naszym zespołem.

Przewiń do profilu firmy

Co Cię czeka?

  • bądź pewien, że trafisz do miejsca, gdzie Twoja praca stanie się całkowicie wyjątkowa.

  • będziesz pracować z najlepszymi ekspertami i super klientami z całego świata,

  • w naszych progach work-life balance to nie tylko hasło, a rzeczywistość.

Jeżeli to wszystko brzmi dla Ciebie ciekawie, to w takim razie czas się poznać!

  • Prześlij do nas swoją aplikację i pozostańmy w kontakcie. Być może u nas czeka na Ciebie najlepsza przygoda jaką możesz sobie wymarzyć!