Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rekrutacji w branży transportowo-logistycznej

GEODIS Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Postępu 17, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

GEODIS Poland Sp. z o.o.

Postępu 17

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna realizacja procesów rekrutacyjnych na stanowiska średniego

  • i wyższego szczebla w branży transportowo-logistycznej np. spedytor drogowy, morski, lotniczy, specjalista ds. sprzedaży, specjalista ds. administracji, team leader

  • Redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych

  • Selekcja aplikacji

  • Prowadzenie rozmów rekrutacyjnych

  • Ścisła współpraca z kierownikami działów

  • Stały kontakt z agencjami rekrutacyjnymi

  • Aktywne poszukiwanie kandydatów różnymi metodami w tym direct search

  • Prowadzenie bazy kandydatów

  • Raportowanie przebiegu procesów rekrutacyjnych

  • Prezentowanie firmy na targach pracy i innych wydarzeniach branżowych

  • Employer Branding

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku - minimum 2 lata

  • Mile widziane doświadczenie rekrutacyjne w Dziale HR firmy z branży TSL

  • Mile widziane doświadczenie w agencji rekrutacyjnej

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: psychologia, ZZL),

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość MS Office ( w szczególności Excel)

  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie ze światową renomą

  • Przyjazną atmosferę opartą na partnerstwie i wzajemnym szacunku

  • Pracę w zgranym, dynamicznym Zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Klarowny i sprawiedliwy system premiowania

  • Umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

  • Szerokie możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Bogaty pakiet socjalny

  • Przyjazny proces rekrutacji i adaptacji nowych pracowników

  • Ciekawe eventy i wydarzenia firmowe organizowane również on-line

  • Narzędzia dostosowane do pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie on-line

3

Spotkanie w biurze

4

Odpowiedź dla wszystkich Kandydatów

GEODIS to światowy lider w dziedzinie transportu i logistyki, od ponad 100 lat wspiera Klientów, oferując szeroki wachlarz rozwiązań transportowo-logistycznych. Wizja GEODIS to partnerstwo na rzecz rozwoju Klientów. Osiągamy to poprzez sprawdzone specjalistyczne doświadczenie w pięciu wzajemnie uzupełniających się liniach działalności: Supply Chain Optimization, Freight Forwarding, Contract Logistics, Distribution & Express oraz Road Transport. Jesteśmy obecni w 120 krajach, zatrudniając około 41 000 pracowników. W Polsce dynamicznie rozwijamy swoją działalność, zatrudniając ponad 300 pracowników w 8 lokalizacjach.

Sekretem sukcesu Geodis jest pasja i zaangażowanie naszych Pracowników, dlatego zatrudniamy najlepszych specjalistów na rynku, zapewniając im szerokie możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w strukturach firmy. Dbamy o zdrowie, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych Pracowników i ich Rodzin poprzez bogaty pakiet socjalny oraz wsparcie rozwoju pasji i zainteresowań. Dzięki uporządkowanej strukturze oraz przyjaznej atmosferze opartej na partnerstwie i wzajemnym szacunku sięgamy po liczne sukcesy na rynku polskim i światowym.

Przewiń do profilu firmy