Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. rekrutacji w terenie

Firma Zyguła Spółka z o.o. sp.k.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
    miejsce pracy: siedziba firmy Zbąszynek oraz teren (woj. lubuskie i dolnośląskie)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • poszukiwanie i skuteczne wykorzystywanie kanałów pozyskania kandydatów,
  • selekcja i analiza nadesłanych aplikacji,
  • prowadzenie efektywnych procesów rekrutacyjnych na terenie woj. lubuskiego oraz dolnośląskiego,
  • weryfikowanie kompetencji kandydatów,
  • współpraca z Agencjami Pracy i firmami rekrutacyjnymi,
  • udział w realizacji projektów z obszaru HR.

Podział czasu pracy

80%

praca w terenie

20%

praca stacjonarna

Nasze wymagania

  • posiadasz min. 6- letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia procesów rekrutacyjnych,
  • mile widziane jeżeli masz wykształcenie wyższe kierunkowe (np. zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia itp.),
  • znasz techniki i narzędzia rekrutacyjne,
  • odznaczasz się bardzo dobrą organizacją pracy, inicjatywą i skutecznością w działaniu,
  • cechujesz się otwartością i umiejętnościami pracy w zespole,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie + premia,
  • narzędzie niezbędne do pracy (komputer, telefon, samochód),
  • rozwój kompetencji poprzez szkolenia,
  • benefity pracownicze,
  • pracę w przyjaznym i wspierającym się zespole.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne

Firma Zyguła Spółka z o.o. sp.k.

Firma Zyguła, to firma z tradycjami. Działamy na rynku od ponad 30 lat. Zaczynaliśmy od małego przedsiębiorstwa rodzinnego, a w tej chwili obejmujemy swoim zasięgiem 4 województwa i posiadamy około 140 Delikatesów.

Nasza spójna wizja dalszego rozwoju opiera się przede wszystkim na zmotywowanym Zespole, który lubi swoją pracę oraz na przyjaznej atmosferze, w której nasi pracownicy mogą rozwijać swoje pomysły.

Specjalista ds. rekrutacji w terenie, Wrocław