Specjalista ds. rekrutacji w wewnętrznym dziale HR

Grupa Progres

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za kompleksową realizację kluczowych procesów rekrutacyjnych z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i kanałów dotarcia do kandydatów;

  • Rzetelne badanie kompetencji kandydatów;

  • Opracowanie i przedstawienie rekomendacji potencjalnych kandydatów;

  • Kompleksowa koordynacja procesu zatrudnienia i wdrożenia pracownika;

  • Współpraca z uczelniami oraz biurami karier w zakresie działań employer brandingowych;

  • Wsparcie działu HR w bieżących zadaniach;

  • Współtworzenie i realizacja zadań z zakresu budowania wewnętrznego i zewnętrznego wizerunku pracodawcy.

Wymagania pracodawcy

  • Posiadasz min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych;

  • Sprawnie poruszasz się po LinkedIn i pozyskiwanie kandydatów nie kryje przed Tobą żadnych tajemnic :)

  • Możesz pochwalić się znajomością narzędzi i aktualnych trendów w zakresie rekrutacji;

  • Znasz na poziomie dobrym pakiet MS Office (Word, Excel, PowerPoint);

  • Chcesz się rozwijać i zdobywać nowe, ciekawe doświadczenia zawodowe;

  • Nie boisz się wyzwań zawodowych, działasz szybko i skutecznie;

  • Jesteś osobą samodzielną, komunikatywną i cechujesz się bardzo dobrą organizacją pracy własnej.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z 20-letnim stażem w obszarze HR;

  • Możliwość współtworzenia i realizacji założeń strategii personalnej w naszej firmie;

  • Stały rozwój kompetencji w ramach projektu Progres Akademia;

  • Dużą przestrzeń i samodzielność we wdrażaniu nowych pomysłów i inicjatyw;

  • Preferowaną formę i godziny współpracy;

  • Dynamiczne środowisko pracy, nie będziesz narzekać na nudę :)

  • Pracę w rozwijającym się zespole;

  • Kafeteryjny system benefitów pozapłacowych (w tym karta sportowa, opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie);

  • Niekorporacyjną kulturę pracy.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Rekrutacji (wewnętrzny dział HR)

Grupa Progres to stabilna firma z polskim kapitałem, która od 20 lat skutecznie wspiera przedsiębiorstwa na terenie całej Polski, oferując nowoczesne usługi HR dla biznesu.

Jesteśmy zgranym, kreatywnym zespołem, w którym wzajemnie się wspieramy, możemy na sobie polegać i tworzymy niekorporacyjną kulturę pracy. Jeśli szukasz przyjaznego środowiska i miejsca na stałą współpracę, to bardzo dobrze trafiłeś. Elastycznie podchodzimy do formy i godzin pracy, dajemy możliwości rozwoju i uczestnictwa w kluczowych dla naszej firmy projektach.

NR AGENCJI: 5088

Przewiń do profilu firmy