Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji

HSK CONSULTINGO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

HSK Consulting od 2003 roku wspiera swoich Klientów z sektora farmaceutycznego i FMCG w obszarze HR. W związku z ciągłym rozwojem, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko

SPECJALISTA DS. REKRUTACJI

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa realizacja procesów rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla
  • Aktywne prowadzenie poszukiwań bezpośrednich w ramach otwartych projektów rekrutacyjnych
  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych przy użyciu social mediów
  • Współpraca z klientami spółki w ramach prowadzonych projektów
  • Współpraca z instytucjami edukacyjnymi, instytucjami na rynku pracy - portale pracy)
  • Kompleksowa administracja prowadzonych procesów rekrutacyjnych (w tym przygotowywanie raportów)

Wymagania:

  • Praktyczna wiedza z obszaru rekrutacji, selekcji oraz współczesnych narzędzi pozyskiwania kandydatów
  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy z ludźmi, otwartość oraz komunikatywność
  • Biznesowe podejście oraz kreatywne myślenie
  • Inicjatywa i samodzielność
  • Umiejętność zarządzania czasem oraz wyznaczania priorytetów
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość tworzenia swojego stanowiska pracy, realizacji własnych pomysłów oraz rozwoju zawodowego
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
  • Komfortowe warunki pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę w pracy opartą na szacunku do pracownika
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HSK Consulting Sp. z o.o. zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm.” Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawienia”.

KANDYDATOM GWARANTUJEMY CAŁKOWITĄ DYSKRECJĘ.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne