Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji

Polkomtel Sp. z o.o.O firmie

  • Konstruktorska 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Polkomtel Sp. z o.o.

Konstruktorska 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja procesów rekrutacji na stanowiska specjalistyczne, kierownicze oraz do Programu Praktyk w ramach Grupy Polsat;

  • Bieżąca współpraca ze Specjalistami ds.Personalnych oraz HR Biznes Partnerami;

  • Współpraca z Agencjami Pracy Tymczasowej (w zakresie standaryzacji procesów w Grupie Polsat);

  • Dbałość o wysoką jakość prowadzonych procesów rekrutacji oraz rozwój metod selekcyjnych;

  • Inicjowanie i wdrażanie działań budujących wizerunek pracodawcy (EB) Grupy Polsat;

  • Udział w projektach realizowanych w ramach Grupy.

Nasze wymagania

  • Doświadczanie w samodzielnej realizacji projektów rekrutacji (również w trybie zdalnym);

  • Umiejętność tworzenia profili kompetencyjnych na potrzeby rekrutacji;

  • Praktyka we współpracy z kadrą managerską w ramach prowadzonych procesów rekrutacji.

  • Umiejętność budowania relacji z klientami wew. (kierownicy, dyrektorzy) zlecającymi proces rekrutacji;

  • Efektywna organizacja realizowanych procesów rekrutacji;

  • Inicjatywa i proaktywność w poszukiwaniu rozwiązań;

  • Komunikatywność, orientacja na współpracę;

  • Znasz wyzwania obecnego rynku pracy i jesteś gotowy stawić im czoła - dołącz do nas!

To oferujemy

  • Pracę w największej grupie kapitałowej w kraju;

  • Najlepszy zespół - współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą, z poczuciem humoru; przyjazną atmosferę.

  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oferty pracownicze ze Spółek z Grupy, sekcje tematyczne).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata