Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rekrutacji

ASMO Solutions Sp. z o.o.O firmie

ASMO Solutions Sp. z o.o.

Michała Spisaka 32

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna obsługa Kandydatów aplikujących do Pracy w Niemczech

  • Poszukiwanie Kandydatów przy użyciu różnorodnych metod rekrutacyjnych

  • Dopasowywanie oczekiwań i kompetencji Kandydatów do aktualnie prowadzonych projektów rekrutacyjnych

  • Raportowanie statusu rekrutacji

  • Wsparcie w utrzymaniu dokumentacji dla działu dyspozycji

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Możliwość podniesienia kwalifikacji oraz awansu

  • Profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie ze strony zespołu, na który zawsze można liczyć.

  • Pakiet medyczny

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

ASMO Solutions Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej Agencji Pracy Tymczasowej ASMO Solutions Deutschland GmbH. Tworzymy zgrany zespół specjalistów w Hamburgu oraz Warszawie.

Wierzymy, że to ludzie budują fundament firmy, jej siłę i profesjonalizm. Wierzymy w ludzi.

Przewiń do profilu firmy