Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji

ARTERIA G PARTNER sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych na rynku polskim i rynkach zagranicznych

  • Prowadzenie kompleksowych działań: selekcja, ocena kompetencji (udział w spotkaniach) i kontakt z kandydatem na wszystkich etapach procesu rekrutacyjnego

  • Budowanie pipeline’u według potrzeb rekrutacyjnych

  • Dbanie o wysoką jakość rekrutacji i budowanie pozytywnego candidate experience

  • Bieżące wsparcie i rekomendacja kandydatów dla menedżerów poszczególnych zespołów

  • Przygotowanie raportów, zestawień i prezentacji dotyczących prowadzonych procesów

  • Wspieranie działań z obszaru Employer Branding

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych (min. 2 lata)

  • Biegła znajomość języka angielskiego (codzienna komunikacja w firmie i z kandydatami)

  • Wykształcenie wyższe bądź w trakcie studiów

  • Zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów

  • Znajomość branży HR: nowych trendów, narzędzi

  • Mile widziane doświadczenie w międzynarodowym środowisku pracy

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę pełną wyzwań w biznesowym, międzynarodowym i dynamicznym środowisku

  • Dostęp do narzędzi niezbędnych podczas realizacji procesów rekrutacji

  • Zgrany zespół i miłą atmosferę w pracy

  • Ambitne, kreatywne zadania wpływające na rozwój zawodowy i osobisty

ARTERIA G PARTNER sp. z o.o.

Arteria G Partner od 2011 roku zajmuje się reklamą internetową, oferując kompleksowe rozwiązania online marketingu dla klientów biznesowych w Polsce i na 9 rynkach EMEA. Nasi pracownicy są specjalistami w planowaniu strategicznym, skutecznym prowadzeniu i optymalizacji kampanii reklamowych.

Ludzie Cię fascynują, wyzwania motywują, a pojęcie nudy jest Ci obce? Mamy dla Ciebie propozycję! Szukamy doświadczonego rekrutera, który umiejętnie będzie łączyć kandydatów z ich wymarzoną pracą. Lubisz wyzwania i potrafisz dotrzeć do kandydata wieloma ścieżkami?

Stań się częścią naszego zespołu na stanowisku:

Przewiń do profilu firmy