Oferta pracy

Specjalista ds. rekrutacji

Agora S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nasz zespół:

  • prowadzi projekty rekrutacyjne dla wszystkich naszych biznesów i oddziałów w całej Polsce,

  • wspiera biznes na każdym etapie rekrutacji. Zamieszczamy ogłoszenia, docieramy bezpośrednio do kandydatów, selekcjonujemy aplikacje, przeprowadzamy wywiady telefoniczne, prowadzimy spotkania rekrutacyjne i wspieramy administracyjnie cały proces rekrutacji,

  • rekomenduje rozwiązania rekrutacyjne,

  • inicjuje w projekty z obszaru employer brandingu i akcje benefitowe dla naszych pracowników,

  • prowadzi i koordynuje szkolenie onboardingowe,

  • organizuje programy praktyk i staży.

Nasze wymagania

  • masz co najmniej roczne doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu kandydatów i samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych,

  • interesujesz się zagadnieniami związanymi z employer brandingiem,

  • potrafisz ogarnąć kilkanaście projektów na raz,

  • jesteś osobą zaangażowaną i wychodzącą z inicjatywą.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony,

  • pracę w trybie home office,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Agora S.A.

Około 115 serwisów internetowych, 10 tytułów prasowych, 20 aplikacji mobilnych, 4 stacje radiowe, 50 nowoczesnych kin i wiele innych - pomóż nam tworzyć najbardziej rozpoznawalne marki w kraju. Dołącz do naszego działu rekrutacji!

Przewiń do profilu firmy