Oferta pracy

Specjalista ds. rekrutacji

EDISON ENERGIA Spółka AkcyjnaO firmie

EDISON ENERGIA Spółka Akcyjna

plac Ireneusza Gugulskiego 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa realizacja i koordynacja procesów rekrutacji i selekcji,

  • Realizacja wielokanałowej strategii przyciągania i pozyskiwania kandydatów (Direct Search, Social Media, Headhunting,

  • Redagowanie ogłoszeń rekrutacyjnych, monitorowanie i uzupełnianie elektronicznej bazy kandydatów,

  • Prowadzenie wywiadów telefonicznych i spotkań rekrutacyjnych z kandydatami,

  • Uczestnictwo w sesjach AC

  • Stały kontakt z managerami i kandydatami na każdym z etapów procesu rekrutacji i zatrudnienia,

  • Udział w akcjach employer brandingowych,

Nasze wymagania

  • Jesteś ambitny/a, samodzielny/a, odpowiedzialny/a,

  • Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych E2E - min. 2 lata,

  • Świetnie komunikujesz się z ludźmi i jesteś otwarty/a na nowe doświadczenia,

  • Wiesz, jak dotrzeć do kandydatów metodami bezpośrednimi

  • Presja czasu i prędkość działania nie paraliżuje Cię, a napędza,

  • Sprawnie obsługujesz programy z pakietu MS Office (szczególnie Excel)

  • Znajomość programu eRecruiter będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zarobki - podstawa oraz przejrzysty system premiowy,

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i przestrzeń na samodzielne działanie,

  • Opieka medyczna po okresie wdrożeniowym,

  • Owocowe środy,

  • Pakiet szkoleń wewnętrznych,

  • Możliwość skorzystania z długoterminowego najmu auta na preferencyjnych warunkach po pierwszym miesiącu pracy,

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy i awansu.

Edison Energia to ludzie! Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Nasza firma to jedna z największych spółek z branży energii odnawialnej w Polsce. Dodajemy własną, dużą cegłę dla czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy energię ze słońca. Chcemy, aby każdy mógł wykorzystać to darmowe źródło do zasilania domu. Zrób to z nami!

Przewiń do profilu firmy

Działaj z nami przy rozbudowie prawdopodobnie najlepszego zespołu w branży fotowoltaiki w Polsce!

Zapraszamy :) Dobra energia niech będzie z Wami!