Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji

LUX MED Sp. z o.o.O firmie

  • Postępu 21C, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

LUX MED Sp. z o.o.

Postępu 21C

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesów rekrutacji pracowników i współpracowników w Grupie.

  • Monitorowanie i koordynacja procesów rekrutacyjnych w systemie rekrutacyjnym.

  • Aktywne poszukiwanie nowych talentów za pośrednictwem portali branżowych, jak i mediów społecznościowych (takich jak np. FB, Linkedin oraz Goldenline).

  • Współpraca, wspieranie i doradztwo dla dyrektorów/ managerów w procesach rekrutacji, selekcji i zatrudnienia personelu.

  • Samodzielne prowadzenie rekrutacji w Grupie LUX MED.

  • Identyfikacja kluczowych kompetencji dla organizacji, analiza potencjału zawodowego pracowników, tworzenie profili kompetencyjnych dla poszczególnych grup stanowisk.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Psychologia, ZZL).

  • 3-letnie doświadczenie na pokrewnym stanowisku.

  • Doświadczenie w rekrutacji na Linkedin i mediach społecznościowych.

  • Dobra znajomość oprogramowania MS Office.

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz odpowiedzialność za powierzone zadania.

  • Wysoka kultura osobista, zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji.

  • Komunikatywność oraz uporządkowany, zorganizowany sposób pracy.

  • Zainteresowanie tematyką oscylującą wokół zagadnień HR.

  • Pozytywne nastawienie i szybkość działania.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej