Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji

Distribev Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla do Centrali i Oddziałów spółki,

  • Zarządzanie procesem rekrutacji (redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń, preselekcja i selekcja aplikacji, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych, administracja bazą aplikacji),

  • Wykorzystywanie różnorodnych metod pozyskiwania kandydatów, w tym poszukiwań bezpośrednich (direct search, social media),

  • Raportowanie o postępach w realizacji procesów rekrutacyjnych,

  • Odpowiedzialność za wizerunek firmy na rynku pracy (Employer Branding) oraz dbałość o Candidate Experience,

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenie w zakresie prowadzenia rekrutacji w dynamicznym środowisku,

  • Dobrej znajomości aplikacji MS Office,

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego,

  • Zainteresowania branżą HR,

  • Zaangażowania, odpowiedzialności i chęci uczenia się,

  • Otwartości w relacjach interpersonalnych,

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe w obszarze będzie atutem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pakiet świadczeń dodatkowych ( m.in. ubezpieczenie grupowe, karta FitProfit, wczasy pod gruszą, opieka medyczna),

  • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego w dużej firmie o zasięgu ogólnopolskim.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Distribev Sp. z o.o.

Działalność Distribev sp. z.o.o. koncentruje się na sprzedaży i dystrybucji alkoholi oraz napojów bezalkoholowych w kanale tradycyjnym, gastronomicznym i sieciach. W naszym portfolio znajdują się marki m.in. takich producentów jak: Grupy Żywiec, Kompanii Piwowarskiej, Carlsberg, CEDC, Stock, Pernod Ricard Wyborowa, Brown-Forman, Diageo, Bacardi Martini.

Przewiń do profilu firmy