Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rekrutacji

AMPERIO Sp. z o.o. O firmie

  • Racławicka 95, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

AMPERIO Sp. z o.o.

Racławicka 95

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i redagowanie ogłoszeń rekrutacyjnych

  • Ścisła współpraca z prezesem zarządu oraz managerami

  • Prowadzenie wywiadów telefonicznych oraz rozmów rekrutacyjnych w siedzibie firmy

  • Tworzenie raportów oraz kompleksowa koordynacja procesów rekrutacji

  • Pomoc w rozwoju działu HR

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska sprzedażowe - min. rok

  • Samodzielność i kreatywność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Wielozadaniowość i otwartość na zmiany

  • Realizacja wielokanałowej strategii pozyskiwania kandydatów (Direct Search, Social Media, Headhunting)

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki finansowe

  • Możliwość brania udziału w budowaniu nowej firmy - będziesz miał realny wpływ na kształtowanie naszej spółki

  • Nieograniczone możliwości awansu

  • Przyjazna atmosfera i fajny zespół młodych ludzi, wspólne grille w ogrodzie

  • Dobra lokalizacja (róg Racławickiej i Wołoskiej) w domu wolnostojącym z ogrodem

  • Ogromna dawka wiedzy z dziedziny Odnawialnych Źródeł Energii

  • Wsparcie wszystkich działów które będą mogły pomóc :)

  • Praca od poniedziałku do piątku i zawsze wolne weekendy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się start-upem w branży odnawialnych źródeł energii.

Działamy na rynku polskim i rozwijamy się międzynarodowo. W skład naszego zespołu wchodzą osoby z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych firmach i w budowaniu z sukcesem własnych biznesów.

Poszukujemy osób chcących dołączyć do nowo powstałego start-up’u, w którym liczy się pasja, zaangażowanie i pomysłowość.

Przewiń do profilu firmy