Oferta pracy

Specjalista ds. rekrutacji

British American TobaccoO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych od momentu otrzymania zgłoszenia rekrutacji do zatrudnienia kandydata przez Klienta. (selekcja CV, prowadzenie wywiadów telefonicznych z kandydatami oraz wywiadów przy użyciu narzędzi takich jak Skype, MT, itp.)

  • umawianie kandydatów na spotkania, dbanie o candidate experience.. Wspieranie kandydatów i klientów w trakcie całego procesu rekrutacyjnego

  • ścisła współpraca z managerami dla których prowadzony jest projekt, bieżące informowanie ich o postępach pracy

  • braniu udziału w spotkaniach rekrutacyjnych za pomocą nowoczesnych narzędzi online oraz dbanie o najwyższą jakość przeprowadzania rozmów

  • prowadzenie działań administracyjnych związanych z prowadzonymi projektami rekrutacyjnymi: pisanie raportów, monitorowanie procesów rekrutacyjnych, uzupełnianie danych w systemie rekrutacyjnym, tworzenia narzędzi selekcyjnych

  • branie udziału w wybranych dodatkowych projektach, Employer Branding czy szkolenia oraz procesy Assessment Centre

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie w obszarze rekrutacji na samodzielnym stanowisku

  • duża otwartość, pozytywne nastawienie, bardzo ważne jest dla nas wychodzenie z inicjatywną i skupienie się na poszukiwaniu rozwiązań

  • praktyczna znajomości technik prowadzania wywiadów rekrutacyjnych (najlepiej telefonicznych) oraz profesjonalizmu w podejściu do klienta i kandydata

  • bardzo dobra organizacja, pracy, duża samodzielność i odpowiedzialność

  • znajomość języka angielskiego na poziomie wystarczającym na prowadzeniu rozmów w rekrutacyjnych oraz do kontaktu z Klientem

  • szczerość otwartość, charakteryzują nas takie wartości i takich osób szukamy i jeżeli otrzymywanie feedbacku jest dla Ciebie ważne to na pewno na praca jest dla ciebie

  • wykształcenie wyższe psychologiczne lub zarządzanie zasobami ludzkimi będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • zatrudnienie przez firmę zewnętrzną

  • ciągłą nauką, pracę w fajnej atmosferze

  • feedback – zawsze wiesz w którym kierunku pożądasz

  • wewnętrze szkolenia z obszaru rekrutacji, HR oraz Employer Brandingu

  • udział w dodatkowych szkoleniach, konferencjach oraz projektach Employer Brandigowych oraz Assessement/Development Centre

  • elastyczny czas pracy, praca zdalna prawie w 100 %

  • narzędzia pracy potrzebne do wykonywania pracy

  • możliwość pracy na UoP lub B2B, stałe wynagrodzenie

British American Tobacco

WE ARE BAT

At BAT we are committed to our Purpose of creating A Better Tomorrow. This is what drives our people and our passion for innovation. See what is possible for you at BAT.

• Global Top Employer with 53,000 BAT people across more than 180 markets

• Brands sold in over 200 markets, made in 44 factories in 42 countries

• Newly established Tech Hubs building world-class capabilities for innovation in 4 strategic locations

• Diversity leader in the Financial Times and International Women’s Day Best Practice winner

• Seal Award winner – one of 50 most sustainable companies

BELONGING, ACHIEVING, TOGETHER

Collaboration, diversity and teamwork underpin everything we do here at BAT. We know that collaborating with colleagues from different backgrounds is what makes us stronger and best prepared to meet our business goals. Come bring your difference!

Przewiń do profilu firmy