Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji

ISS Facility Services Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne, administracyjne i techniczne w wewnętrznym Dziale Rekrutacji

  • Wykorzystywanie różnorodnych metod pozyskiwania kandydatów, w tym poszukiwań bezpośrednich (direct search, social media)

  • Kreowanie dobrego wizerunku zespołu wewnątrz organizacji, dbanie o najwyższą jakość współpracy z klientami wewnętrznymi

  • Budowanie i zarządzanie bazą kandydatów

  • Terminowe raportowanie i rozliczanie projektów rekrutacyjnych

  • Udział w różnorodnych projektach z obszaru miękkiego HR

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych średniego i wyższego szczebla (stanowiska specjalistyczne, administracyjne, techniczne)

  • Wykształcenie wyższe

  • Zainteresowanie obszarem rekrutacji oraz znajomość różnorodnych metod poszukiwania kandydatów

  • Inicjatywa i proaktywność, nastawienie na poszukiwanie nowych rozwiązań w zakresie efektywnej rekrutacji

  • Wysoka kultura osobista i umiejętność budowania relacji z kandydatami i Hiring Managerami

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w wewnętrznym dziale rekrutacji (People & Culture)

  • Samodzielność działania i możliwość wdrażania swoich pomysłów

  • Realny rozwój zawodowy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pracę pełną wyzwań w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • kawa / herbata

  • napoje

ISS Facility Services Sp. z o.o.

ISS Facility Services jest liderem w zakresie tworzenia przyjaznych miejsc pracy i kompleksowego zarządzania obiektami. We współpracy z klientami, ISS wspiera zaangażowanie pracowników oraz opiekuje się i zarządza biurami oraz zakładami produkcyjnymi.

Zintegrowane usługi ISS obejmują Żywienie, Utrzymanie Czystości, Obsługę Techniczną, Wsparcie Administracyjne i Środowisko Pracy. Firma została założona w Kopenhadze w 1901 r. i rozrosła się do rangi światowego przedsiębiorstwa zatrudniającego ponad 450 000 pracowników. W Polsce ISS działa od 1995 r. i zatrudnia ok. 3 000 pracowników na obiektach w całym kraju.

www.pl.issworld.com

Przewiń do profilu firmy