Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji

Empik S.A.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Empik S.A.

Marszałkowska 104/122

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacji pracowników i współpracowników w Grupie Empik;

  • Monitorowanie i koordynacja procesów rekrutacyjnych w systemie rekrutacyjnym;

  • Aktywne poszukiwanie nowych kandydatów za pośrednictwem portali branżowych, jak i mediów społecznościowych (takich jak FB czy Linkedin);

  • Współpraca i doradztwo dla managerów w procesach rekrutacji, selekcji i zatrudnienia nowych pracowników;

  • Identyfikacja kluczowych kompetencji dla organizacji, analiza potencjału zawodowego pracowników, tworzenie profili kompetencyjnych dla poszczególnych grup stanowisk;

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowej relacji z kandydatem;

  • Prowadzenie spotkań wdrożeniowych dla nowych pracowników;

  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz (targi, spotkania grup tematycznych, obecnie zdalnie);

  • Raportowanie wyników prowadzonych działań.

Nasze wymagania

  • Posiadasz 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, w tym minimum rok w rekrutacjach IT;

  • Masz doświadczenie w rekrutacji na LinkedIn i mediach społecznościowych;

  • Umiesz pracować pod presją czasu i bierzesz odpowiedzialność za powierzone zadania;

  • Masz wysoka kultura osobistą;

  • Nie boisz się samodzielnie podejmować decyzji;

  • Jesteś otwarta/y, komunikatywna/y oraz zorganizowana/y;

  • Dobrze znasz pakiet MS Office;

  • Dobrze znasz język angielski;

  • Działasz szybko, angażujesz się i dążysz do osiągnięcia wspólnego celu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

Empik S.A.

Empik to firma, która inspiruje Klientów do rozwijania swoich pasji, a jej Pracowników niesie pozytywna energia i wzajemna życzliwość. Dołączając do naszego zespołu będziesz pracować w otoczeniu ciekawych i inspirujących produktów.

Przewiń do profilu firmy