Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji

Dun & Bradstreet

umowa o pracę
4 2006 300 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 2006 300 netto (+ VAT) / mies.
  • plac Europejski 1, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

plac Europejski 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe prowadzenie wszystkich procesów rekrutacyjnych w firmie (w tym z obszaru Technologii, IT, Danych)

  • Współpraca z liderami działów, współtworzenie najbardziej efektywnego procesu poszukiwania kandydatów

  • Opracowywanie i publikacja ogłoszeń

  • Aktywne poszukiwanie kandydatów poprzez kanały takie jak media społecznościowe, portale

  • Selekcja aplikacji, przeprowadzanie wstępnych rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami

  • Kontakt z kandydatami na wszystkich etapach procesu rekrutacji, udzielanie informacji zwrotnej oraz zarządzanie bazą kandydatów w systemie

  • Współpraca z innymi zespołami odpowiedzialnymi za pozyskiwanie talentów

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacji na stanowiska specjalistyczne i managerskie

  • Doświadczenie w poszukiwaniu z wykorzystaniem tradycyjnych i bezpośrednich źródeł (direct search, social media etc.)

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku w agencji rekrutacyjnej i/lub centrum usług wspólnych

  • Inicjatywa i konsekwencja w działaniu

  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętności komunikacyjne

To oferujemy

  • Pracę w różnorodnym, zgranym i dynamicznym zespole

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o zasięgu międzynarodowym

  • Program zewnętrznych oraz wewnętrznych szkoleń

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Szkolenia wprowadzające do pracy

  • Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę w stabilnej firmie

  • Dla osób zatrudnionych na umowę o pracę oferujemy pakiety medyczne rodzinne, ubezpieczenie, dofinansowanie do zajęć sportowych oraz językowych

  • Dodatkowy płatny urlop

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • dodatkowy urlop

CV

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.