Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji

Polskie Linie Lotnicze LOT

Komitetu Obrony Robotników 43

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie HR BP w realizacji polityki zatrudnienia w przypisanym obszarze

  • Wybór kanałów rekrutacji

  • Publikowanie ogłoszeń

  • Zarządzanie bazą kandydatów – administrowanie e-recruiter

  • Selekcja kandydatów

  • Organizacja testów i analiza wyników

  • Organizacja i przeprowadzanie spotkań rekrutacyjnych

  • Przygotowywanie rekomendacji dla menedżera

  • Udzielanie feedbacku wyselekcjonowanym kandydatom

  • Ofertowanie kandydatów na podstawie zatwierdzonych wniosków

  • On-boarding pracowników

  • Udział w prowadzonych projektach HR

  • Współpraca międzydziałowa

  • Udział w Assesment Center i Development Center

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe – psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum3 lat w organizacji o złożonej strukturze

  • Doświadczenie w pracy z platformami ATS

  • Udokumentowane doświadczenie w organizacji i analizie testów osobowościowych SHL mile widziane

  • Doświadczenie w udziale i prowadzeniu projektów HR

  • Otwartość na wyzwania

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

  • Język angielski na poziomie C1

To oferujemy

  • udział w ciekawych projektach w dużej i złożonej organizacji,

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań oraz rozwoju kompetencji,

  • pakiet świadczeń socjalnych, w tym bilety lotnicze w ramach siatki połączeń LOT-u,

  • bardzo przyjazne środowisko nakierowane na współpracę

  • wsparcie przełożonego działu w rozwoju zawodowym

  • pełną wyzwań pracę w firmie będącej członkiem dużej grupy kapitałowej