Oferta pracy

Specjalista ds. rekrutacji

Agora S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło dzień temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych dla wszystkich naszych biznesów i oddziałów w całej Polsce,

  • wspieranie biznesu na każdym etapie rekrutacji. Zamieszczamy ogłoszenia, docieramy bezpośrednio do kandydatów, selekcjonujemy aplikacje, przeprowadzamy wywiady telefoniczne, prowadzimy spotkania rekrutacyjne i wspieramy administracyjnie cały proces rekrutacji.

  • rekomendowanie rozwiązań rekrutacyjnych,

  • inicjowanie projektów z obszaru employer brandingu i akcji benefitowych dla naszych pracowników,

  • prowadzenie i koordynowanie szkolenia onboardingowego,

  • organizowanie programów praktyk i staży.

Nasze wymagania

  • co najmniej roczne doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu kandydatów i samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych,

  • zainteresowanie zagadnieniami związanymi z employer brandingiem,

  • umiejętność ogarnięcia kilkunastu projektów na raz,

  • zaangażowanie i wychodzenie z inicjatywą,

  • mile widziane będzie doświadczenie przy projektach rekrutacyjnych z branży IT.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w trybie home office, a po zakończeniu pandemii w modelu hybrydowym,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Agora S.A.

Około 115 serwisów internetowych, 10 tytułów prasowych, 20 aplikacji mobilnych, 4 stacje radiowe, 50 nowoczesnych kin i wiele innych - pomóż nam tworzyć najbardziej rozpoznawalne marki w kraju. Dołącz do naszego działu rekrutacji!

Przewiń do profilu firmy