Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Rekrutacji

Nest Bank S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Nest Bank S.A.

Wołoska 24

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla
  • Wykorzystywanie różnorodnych metod pozyskiwania kandydatów, w szczególności poszukiwań bezpośrednich (direct search, działalność w social mediach, networking)
  • Dbanie o pozytywne candidate experience na każdym etapie procesu rekrutacyjnego
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku zespołu poprzez budowanie dobrych relacji z klientami wewnętrznymi
  • Udział w różnorodnych projektach z obszaru miękkiego HR

Nasze wymagania

  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
  • Umiejętność i poparte sukcesami doświadczenie w prowadzeniu skutecznych działań sourcingowych i direct search
  • Proaktywność, nastawienie na poszukiwanie nowych rozwiązań w zakresie efektywnej rekrutacji
  • Dobra znajomość MS Office
  • Pozytywne nastawienie do ludzi (must have! 😊) oraz otwartość na nowe wyzwania
  • Samodzielność w działaniu
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (B1/B2)
  • Chęć rozwoju w obszarze miękkiego HR

Mile widziane

  • Doświadczenie w rekrutacjach z obszaru IT i/lub bankowości

To oferujemy

  • Niepowtarzalną, pozytywną atmosferę pracy sprzyjającą dzieleniu się wiedzą i doświadczeniami
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) oraz pakiet fajnych benefitów
  • Dużą samodzielność w działaniu, otwartość na Twoje pomysły i nowe rozwiązania
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń poprzez uczestniczenie w wielu ciekawych projektach z obszaru HR

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • FitNest

Specjalista ds. Rekrutacji, Wołoska 24, Mokotów, Warszawa