Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. rekrutacji

SOFTIQ sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty ds. rekrutacji IT będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie kandydatów (direct search), współpracę z działem sprzedaży, kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy (Employer Branding) , współpracę z innymi biznesowymi działami w firmie.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na stanowiska z branży IT – budowanie talent pools
  • budowanie strategii pozyskiwania talentów i jej skuteczna realizacja
  • znajomość nowoczesnych technik i narzędzi rekrutacyjnych
  • doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu pasywnych kandydatów z branży IT poprzez LinkedIn, Goldenline, GitHub i/lub inne kanały networkingowe oraz Social Media
  • doświadczenie w budowaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych
  • znajomość trendów w rekrutacji, rynku pracy w branży IT oraz dzielenie się tą wiedzą z zespołem
  • umiejętność budowania pozytywnego canditate experience
  • zaawansowany język angielski w mowie i piśmie

To oferujemy

  • pracę przy realizacji ambitnych projektów
  • możliwość wyboru formy zatrudnienia w zależności od własnych preferencji
  • elastyczne godziny pracy
  • szkolenia i certyfikację
  • benefity (opieka zdrowotna, oferta sportowa, imprezy integracyjne)
  • chill room i niepowtarzalną atmosferę w pracy
  • lekcję języka angielskiego
  • możliwość pracy z siedziby w Gliwicach lub Warszawie oraz zdalnie (hybrydowy system pracy)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • lekcje języka angielskiego
  • grill
  • piłka nożna
  • wieczory kulinarne
  • regaty
  • certyfikacja
  • konferencje
  • wyjazdy integracyjne

W SOFTIQ realizujemy nasze pasje związane z nowymi technologiami. Łączymy doświadczenie, wiedzę i energię w działaniu. Podczas tworzenia projektów stawiamy na współpracę, a swoje działania koncentrujemy na Kliencie.

Dysponujemy rozległymi kompetencjami, co pozwala nam oferować szeroki zakres usług informatycznych, sprawiając, że nowe technologie niosą realną pomoc zarówno w biznesie, jak i w wielu sferach życia codziennego.

Jeżeli zależy Ci na pracy, która zapewnia rozwój zawodowy, satysfakcjonujące wynagrodzenie, interesujące benefity oraz świetną atmosferę, dołącz do nas!

Aktualnie do naszego zespołu HR poszukujemy osoby specjalizującej się w rekrutacjach z obszaru IT na stanowisko : Specjalista ds. rekrutacji.

Specjalista ds. rekrutacji, Warszawa