Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji

Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie

Łabiszyńska 25

Targówek

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska wykładowców, dydaktyków, nauczycieli akademickich, lektorów języków obcych i instruktorów

  • aktywne poszukiwanie kadry akademickiej na rynku na potrzeby obecnych oraz planowanych kierunków studiów (direct search)

  • redagowanie ofert pracy, selekcja, realizacja spotkań rekrutacyjnych, rekomendacja kandydatów

  • wykorzystanie różnorodnych źródeł pozyskania kandydatów

Nasze wymagania

  • biegła znajomość serwisów społecznościowych o profilu rekrutacyjno-biznesowym (np. LinkedIn) – warunek niezbędny

  • min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji na wyższe stanowiska

  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześnie pod presją czasu

  • umiejętności analityczne i duża dbałość o szczegóły

  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średnio zaawansowanym

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się uczelni wyższej

  • możliwości rozwoju, awansu i podnoszenia kwalifikacji

  • pracę w zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę

  • dostęp na specjalnych warunkach do oferty edukacyjnej uczelni (studia wyższe i podyplomowe)

  • możliwość skorzystania z opieki medycznej, karty Multisport, ubezpieczenia na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • studia na preferencyjnych warunkach

Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie to miejsce, gdzie efekty, które osiągają nasi pracownicy wynikają z ich zaangażowania, a ich otwartość przyczynia się do ciągłego rozwoju.

Postaw na przyszłość z WSB i wykorzystaj swoją energię, pomysły i zapał!

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.