Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Rekrutacji

DOM 3E S.A.O firmie

  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

DOM 3E S.A.

rondo ONZ 1

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie rozmów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i managerskie (inżynierowie, handlowcy, marketing, dział realizacji),
  • przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem,
  • podejmowanie działań z obszaru komunikacji wewnętrznej,
  • poszukiwanie kandydatów metodą direct search,
  • wsparcie w realizacji projektów rekrutacyjnych (umawianie spotkań, tworzenie raportów).

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,
  • wykształcenie wyższe (preferowane ZZL, ekonomiczne, budownictwo, psychologia),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, samodzielność i dynamika w działaniu,
  • nieszablonowe myślenie i gotowość do wprowadzania innowacyjnych rozwiązań.

To oferujemy

  • stałą współpracę ze stabilnym wynagrodzeniem,
  • opiekę medyczną w pakiecie premium,
  • 50% dopłaty do karty Multisport,
  • strefę relaksu i biblioteczkę firmową,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • zgrany zespół dający wsparcie i motywację,
  • realny wpływ na sukces firmy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • firmowa biblioteka
  • strefa relaksu
  • szkolenia i rozwój

DOM 3E jest firmą budowlaną, która rewolucjonizuje proces budowy domów! Technologia oparta jest na unikalnym polskim produkcie - elementach SYSTEM 3E z perlitu, które dają możliwość bezspoinowego wznoszenia ścian. Budujemy jak nikt inny, stosując własną, pionierską technologię, która jest opatentowana i wybierana na całym świecie. DOM 3E tworzy alternatywną tradycję budowy domów – energooszczędnych, ekonomicznych i ekologicznych. Wyznaczamy zupełnie nowe standardy budowy domu. Naszym inwestorem oraz ambasadorem jest Grzegorz Krychowiak – czołowy piłkarz reprezentacji Polski!

Specjalista ds. Rekrutacji, rondo ONZ 1, Śródmieście, Warszawa